VirusTotal'de virüssüz gözüken doysa virüslü olabilir mi?

Lionel Messi

Picopat
Yer
Rosario, Argentina
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Futbolcu
%Temp% içerisinde gördüğüm bu altı dosya silinmiyordu. Lisanslı Kaspersky Total Security ile taradım temiz çıktı. Malwarebytes ile taradığımda tarama niyeyse bitmiyor ve iptal de edilmiyor. VirusTotal'e attım. "File distributed by Google" yazısı yazıyor ve hiçbir AV virüs bulmamış. VirusTotal üzerinden Details'e tıkladım oradan names bölümüne geldim. Bir de ne göreyim. :D Bu dosyalar virüslü müdür? Kesinlikle VirusTotal linkinden details kısmındaki names bölümüne bakın. Böyle dosyalar neden Google tarafından dağıtılmış gözüküyor? Böyle bir şey nasıl olabilir? @24099 @Murat5038 @Eray T

Dosyalardan herhangi birinin VirusTotal tarama sonucu: VirusTotal

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    10 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs yoktur,zaten Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapmışsın illaki virüs istiyorsan Malwarerewiez sayfasında var ordan indir.

Boşunda diretme !
Hocam neye göre virüs yoktur diyosunuz? Benim kimseye bir şey kabul ettirmeye çalıştığım yok. "Kaspersky ve Malwarebytes virüs bulmamış, o zaman yoktur boş ver." böyle bi' mantık olamaz. O zaman forumlarda millet neden bu virüslü mü diye soru soruyor. Bilginiz yoksa konuşmayın. Benim bilgim yok bilenlere soruyorum belli ki sizin de yok. Madem o kadar kolay taratıp temiz diyip geçsin herkes.

Hocam virüs değiller.

Açıkta olan bir uygulamanız olabilir o yüzden silinmiyor olabilir.
Hocam söylediğim gibi VirusTotal'de names kısmına baktınız mı? Benim dosyalarım olma ihtimali yok. Dosyaların içerisinde dll dosyaları var. Açtığımda yetkiniz yok diye uyarı alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı