Çözüldü Visual Studio 2019 "vcruntime140_clr0400.dll" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berceste1538

Decapat
Daha fazla  
Visual Studio'yu kurarken PC kapandı. PC'yi tekrar açtığımda resimdeki hatayı verdi. VS Installer'ı açmaya çalıştığımda da aynı hatayı aldım. Denetim Masası'ndan kaldırmayı denedim ama olmadı. Kurulum dosyasından tekrar kurmayı denedim ama o da aynı hatayı verdi. Nasıl çözebilirim?

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce lütfen araştırın.
Bu çözümü deneyin.
Hangi oyunda/programda bu hatayı alıyorsunuz? vcruntime140.dll'inin geldiği kütüphane aşağıdaki kütüphane. Hepsini kurun çözülmezse rapor paylaşın. Çözülürse geri dönüş yapmayı unutmayın.

Çözülmezse oluşturmanız gereken rapor:

Visual Studio'yu kurarken PC kapandı. PC'yi tekrar açtığımda resimdeki hatayı verdi. Vs Installer'ı açmaya çalıştığımda da aynı hatayı aldım. Denetim Masası'ndan kaldırmayı denedim ama olmadı. Kurulum dosyasından tekrar kurmayı denedim ama oda aynı hatayı verdi. Nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

Programın kurulu olduğu diskte program files ve program dosyalarrı X86 klasöründe Visual Studio ile ilgili tüm dosyaları ve klasörleri silin. Ayrıca programın kurulu olduğu diskte kullanıcılar (users) kısmından hesabınızı seçip oradaki tüm alakalı dosyaları da silin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce lütfen araştırın.
Bu çözümü deneyin.
Teşekkürler. Araştırdım ama pek anlamadığım için aynı hatamı emin olmak istedim. Daha yeni öğrenmeye çalışıyorum.
Programın kurulu olduğu diskte program files ve program dosyalarrı X86 klasöründe Visual Studio ile ilgili tüm dosyaları ve klasörleri silin. Ayrıca programın kurulu olduğu diskte kullanıcılar (users) kısmından hesabınızı seçip oradaki tüm alakalı dosyaları da silin.
Teşekkürler.
Teşekkürler. Kurdum işe yaradı.

Geri
Yukarı