Rehber Vivaldi browser'a GX tema kurmak

Biraz sıkıntı olabilir, geliştirici son güncellemeyi 19 Temmuz'da yapmış o zamandan beri 2 3 büyük güncelleme gelmiştir Vivaldi'ye. Eğer sorun varsa belki geliştiriciye kendi sorununuzu yazabilirsiniz GitHub'ya da Discord üzerinden. (Vivaldi Discord'unda var bu arkadaş.)
Çok teşekkürler sağ ol.

Çok teşekkürler sağ ol.

Eğer tema olarak farklı bir şey isterseniz daha basit olarak Firefox şeyi var yine aynı geliştiriciden, onu kullanıyorum ben bakabilirsiniz. Yeni gelen tema paylaşma özelliği ile istediğiniz tarz bir tema renk şeyi yapıp düzenleyip atabilirim temayı.

Eğer tema olarak farklı bir şey isterseniz daha basit olarak Firefox şeyi var yine aynı geliştiriciden, onu kullanıyorum ben bakabilirsiniz. Yeni gelen tema paylaşma özelliği ile istediğiniz tarz bir tema renk şeyi yapıp düzenleyip atabilirim temayı.
Ya ben 2019'dan beridir Opera GX kullanıyorum yani ilk çıktığı zamandan beri, şimdi başka tarayıcıya geçmek istemiyorum bunun görünümü çok hoşuma gidiyor bende böyle bir çözüm buldum ama bende çok stabil çalışmadı.

Ya ben 2019'dan beridir Opera GX kullanıyorum yani ilk çıktığı zamandan beri, şimdi başka tarayıcıya geçmek istemiyorum bunun görünümü çok hoşuma gidiyor bende böyle bir çözüm buldum ama bende çok stabil çalışmadı.
Sorun tam olarak simetrik olmaması mı?

Sorun tam olarak simetrik olmaması mı?
Yok simetri falan değil genel görünüm olarak hoş geliyor bana GX. Bu arada Vivaldi foruma yazdım 5.0 güncellemesinden sonra mod bozulmuş güncellendiği zaman buraya yazarım.

Modun güncellenmiş halini bulabilir miyiz acaba.

1666638380116.png

Güncelleme gelmemiş ben uzun zaman önce firefoxa geçmiştim hala kullanıyorum Firefox'um böyle:

1666638439745.png

Bu rehberde nasıl yaptımı anlatmıştım bir süre firfeoxu şöyle kullanmıştım:

1666638605189.png

Bunu da yine üste verdiğim rehberdeki gibi yapıp bu temayı yükleyip şu arka planı kullanarak yapmıştım:

1666638691439.png

Yeni konular

Geri
Yukarı