Vivaldi vs. Brave vs. Edge

Firefox'da fazla tüketiyor RAM'i. Brave ondan az tüketiyor. Edge'de ikisinden de az. Ama hız olarak Brave hızlı. Bende herhalde Brave-Edge kullanırım.
Hocam siz ne kullanıyorsunuz ? @26318

Son düzenleme:
Chrome öneririm. Hepsi Chrome'dan çıkma zaten Vivaldi'nin arayüzünü beğenmedim kenar çubuğu seviyorsanız kullanabilirsiniz ben kullanmıyorum genelde, işe yaradığı oluyor ama ben çoğunlukla kapalı tutuyordum Opera kullanırken, zaten yan sekmeye geçmek zor değil. Brave'in de Chrome'a göre iyi bir yanı yok Edge bende hantal çalışıyor nedenini bilmiyorum.
Brave veya Chrome öneririm.

Edge iyi fakat gizlilik politikası olayı kafamı karıştırdı. Onu hallettiler mi? Herhangi bir bilgim yok bu konuda umarım halletmişlerdir.

Yaklaşık 2 yıldır Vivaldi kullanıyorum. Alternatif tarayıcılara geçsem de Vivaldi'deki rahatlığı bulamadım.

Şu ana kadar gördüğüm tek eksisi yükledikten sonra aramalarda önerilenlerin çıkmaması oldu. Onu da zamanında forumda konu açıp halletmiştim.

Yaklaşık 2 yıldır Vivaldi kullanıyorum. Alternatif tarayıcılara geçsem de Vivaldi'deki rahatlığı bulamadım.

Şu ana kadar gördüğüm tek eksisi yükledikten sonra aramalarda önerilenlerin çıkmaması oldu. Onu da zamanında forumda konu açıp halletmiştim.
Açık kaynaklı bir tarayıcı olsaydı şuan Vivaldi kullanıyor olurdum.

Geri
Yukarı