VMware ile macOS Catalina'da Apple kimliği oluşturulabilir mi?

Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, iPhone kullanıcısıyım ve "bu cihazda çok sayıda iCloud oluşturuldu." hatası alıyorum. Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda bir şey yapılamayacağını söylediler. Ben de biraz araştırdığımda macOS gibi yerlerden iCloud oluşturulduğunu gördüm. Sanal makineye altta bıraktığım makaleden macOS kursam, yeni Apple kimliği oluşturabilir miyim?
Makale: https://www.technopat.net/2020/05/07/vmware-macos-catalina-kurulumu/.
@Recep Baltaş.

Son düzenleme:
Biraz geç oldu ama, kurma aşamasındayım. Yeni hesap açmak için seri numarasını değiştirmem gerekiyor sanırım. Nasıl yapacağım? ( VMware )
@453482

Birde çıkan bilgilerin, hangisinin hangisine yerleştirileceği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

@arnulfo.kayceon ayceon geç gördüm kusura bakmayın. Evet oluşturulabilir.

Dostum iCloud hesap oluşturamıyorum yardımcı olabilir misin?

Oluşturulur ancak seri numarasından dolayı ekstra modifiye gerekebilir aşağıdaki kod gibi. Onun dışında işinizi görecektir muhtemelen.

[CODE title="Kod"]board-id = “Mac-27ADBB7B4CEE8E61”
hw.model.reflectHost = “FALSE”
hw.model = “iMac14,2”
serialNumber.reflectHost = “FALSE”
serialNumber = “D25L207FF8JC”
smbios.reflectHost = “FALSE”
efi.nvram.var.ROM.reflectHost = “FALSE”
efi.nvram.var.MLB.reflectHost = “FALSE”
efi.nvram.var.ROM = “3c0754a2f9be”[/CODE]

Catalina kurdum önceden iCloud hesapları açmıştım artık açamıyorum Serial denesem de beceremedim yardımcı olabilir misiniz?

Oluşturulur ancak seri numarasından dolayı ekstra modifiye gerekebilir aşağıdaki kod gibi. Onun dışında işinizi görecektir muhtemelen.

[CODE title="Kod"]board-id = “Mac-27ADBB7B4CEE8E61”
hw.model.reflectHost = “FALSE”
hw.model = “iMac14,2”
serialNumber.reflectHost = “FALSE”
serialNumber = “D25L207FF8JC”
smbios.reflectHost = “FALSE”
efi.nvram.var.ROM.reflectHost = “FALSE”
efi.nvram.var.MLB.reflectHost = “FALSE”
efi.nvram.var.ROM = “3c0754a2f9be”[/CODE]

Catalina kurdum önceden iCloud hesapları açmıştım artık açamıyorum Serial denesem de beceremedim yardımcı olabilir misiniz?

@703038 problemi söylersen tabii ki.

@703038 problemi söylersen tabii ki.

VMware macOS Catalina kurup iCloud hesapları açmıştım önceden lakin Serial değiştirsem bile (belki bir yerde hata yapıyorum) iCloud bilgilerini dolduruyorum en sonunda oluşturuluyor dedikten sonra hata veriyor. İşlemcim AMD.)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı