Vodafone 50 Mbps internet nasıldır?

ImKai

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ailemi ne kadar TurkNet'e zorlasam da Vodafone'u tercih ettiler. Nasıldır hiçbir fikrim yok. Ping değerleri falan iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ailemi ne kadar TurkNet'e zorlasam da Vodafone'u tercih ettiler. Nasıldır hiçbir fikrim yok. Ping değerleri falan iyi mi?
Hocam tek diyebileceğim şey, geçmiş olsun. Vodafone'de kaç MBPS paket aldıysanız aslında çeyreğini almış oluyorsunuz. Müşteri hizmetleri rezalet. Keşke başka sağlayıcı tercih etseydiniz.

VDSL 50 Mbps Vodafone kullanıyorum. Deneyim, şehre gore degisebilir. Ping ortalama ama bahsettigi Mbps degerini veriyor.

Valorant İstanbul sunucusunda 25 ms oyle diyeyim.

Geçmiş olsun. Türkiye de Vodafone kadar kötü bir İSS görmedim şu ana kadar. 2 yıl kullanmıştık yıllar önce. Kurtulmak için her şeyi yaptık. Çok güzel kandırıyorlar milleti. Başka bir İSS'ye geçmenizi şiddetle öneriyorum.

30 Mbps kullanıyorum 26 alıyorum o kadar da kötü değil abartmayın.

Ben 50 Mbps paketim var 50 Mbps'i geciyor verdigi deger. Upload icin yine fazla deger veriyor. Ping ise oyunun uzaklik sunucusuna gore degisir.

30 Mbps kullanıyorum 26 alıyorum o kadar da kötü değil abartmayın.
Babannemgilin evinde kullanıyoruz. 16 MBPS paket 2-3 MBPS veriyor. Müşteri hizmetlerini arıyoruz, kontrol ediyorlar düzelttik diyorlar 1 gün düzgün 2. Gün yine aynısı. Mail atın diyorlar, mail atıyoruz otomatik cevaplarla mesaj verip duruyorlar. 2 ay sonra taahüt bittiği için pek uğraşmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı