Vodafone 50 Mbps internette Ping sorunu

dnzsakar1997

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Vodafone 50 Mbps indirme 5 Mbps yükleme 100 GB AKN internet paketim var (VDSL). Fakat TR serverlarında ping testlerinde 60 ve üzeri ping alıyorum port değişikliği uygulattım kabloları yeniden bağlattım fakat sorunum çözülmedi yeni modem almayı düşünüyorum. Zyxel VMG3312-B10A v2 300Mbps Kablosuz 4-Port 2x5dBi 2xIPSec VPN 1xUSB WPS Gigabit EWAN Fiber Destekli VDSL2/ADSL2+ Modem/Router.

İşe yaramazsa iade edip başka bir internet sağlayıcısıyla konuşacağım. Şubattan bu yana Ping sorunum var. Online oyunlarda daha iyi etki sağlaması için aldım bu paketi fakat pingim 65'in altına düşmüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar.
abi yardım edebilecek birileri yok mu şu koca forumda
gerçekten inanılmaz

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    19,6 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
aynı dertten gidiyoruz sorunun çözümünü yapabilirsen bana da yardımcı olursun inş :) 1 aydır her gün arıyorum sonuç alamadım :) tüketici haklarına verdim

Müşteri hizmetlerine arayıp sordunuzmu acaba Vodefone bu tür konularda çok titizdir. Tabi benim kullandığım zamanlar böyleydi.

Eski konuymuş arkadaş up edince yeni sanıp bilgilendirme sağladım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı