Vodafone faturalı hatta sözleşme bitmeden iptal edilirse ne kadar ceza ödenir?

Hawenburg

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Soruda da sorduğum gibi, faturalı hatta sözleşme bitmeden iptal ettirirsem ceza öder miyim? Ödersem ne kadar öderim?

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra; paket bilgilerim bölümü bulunuyor. Bu kısımdan detaylı bir şekilde cayma bedelini öğrenebilirsiniz.
Fatura detayları bilinmeden bu soru cevaplanamaz ama bu şekilde kendin ogrenebilirsin. Bazen o menü hata verebiliyor müşteri hizmetkerini de arayabilirsin o zaman.

Az önce kontrol ettim, herhangi bir hata almadım?
Hocam sizin yöntemi onayladim ben de, hata da bazen dedim. Ben çünkü sorgulayınca hata almıştım su an denemedim, onu da belirtmemim sebebi hani hata alırsa tekrar sorup yeni cevap almaktansa yüzde 1 bile ihtimal olsa o hatayi alırsa müşteri hizmetlerini arasin tekrar buraya yazmak zahmetine girmesin.

Hocam sizin yöntemi onayladim ben de, hata da bazen dedim. Ben çünkü sorgulayınca hata almıştım su an denemedim, onu da belirtmemim sebebi hani hata alırsa tekrar sorup yeni cevap almaktansa yüzde 1 bile ihtimal olsa o hatayi alırsa müşteri hizmetlerini arasin tekrar buraya yazmak zahmetine girmesin.
Tamamdır saolun çok teşekkürler ettim

Geri
Yukarı