Vodafone fiber 24Mbps nasıldır?

anılDLL

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 2 yıllık Türk Telekom çilem haftaya son buluyor. Bir çok ISS araştırdım Kablonet, Superonline aşırı zamlanmış ve pahalanmış "Vodafone gençlere özel" kampanyasına baktım bir Sınırsız Fiber 24 Mbps 77₺ nasıldır, deneyimlemiş olan var mı acaba? Zaten evde tek kalıyorum bana yeteceğini düşünüyorum görüşlerinizi de almak istedim teşekkürler şimdiden.

Dosya Ekleri

• 1612711969336.png
    1612711969336.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 63
Türk Telekom çilesinden kurtulup Vodafone Net çilesini çekmek istiyorsunuz sanırım. Kaçın hocam Vodafone Netten. Onlarca konu açıldı hem forumda hem başka yerlerde. Sorun yaşadığınızda sorununuz çözülmüyor.

Arkadaşlar 2 yıllık Türk Telekom çilem haftaya son buluyor. Bir çok ISS araştırdım Kablonet, Superonline aşırı zamlanmış ve pahalanmış "Vodafone gençlere özel" kampanyasına baktım bir Sınırsız Fiber 24 Mbps 77₺ nasıldır, deneyimlemiş olan var mı acaba? Zaten evde tek kalıyorum bana yeteceğini düşünüyorum görüşlerinizi de almak istedim teşekkürler şimdiden.
Aman sakın diyeyim Vodafone'a bulaşmayın, ben 2 yıl kullanmak zorunda kaldım. Türk Telekom'a göre bir tık daha iyi fakat bir sorun olduğunda kesinlikle umursamıyorlar. Aldığım paketteki hızı hiç bir zaman kullanamadım. Bunun yerine taahhütsüz bir ISS seçebilirsiniz. Netspeed, Milleni gibi. Şu an NetSpeed kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım. Sıkıntı olursa bile kapattırabiirsin.
Aman sakın diyeyim Vodafone'a bulaşmayın, ben 2 yıl kullanmak zorunda kaldım. Türk Telekom'a göre bir tık daha iyi fakat bir sorun olduğunda kesinlikle umursamıyorlar. Aldığım paketteki hızı hiç bir zaman kullanamadım. Bunun yerine taahhütsüz bir ISS seçebilirsiniz. Netspeed, Milleni gibi. Şu an NetSpeed kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım. Sıkıntı olursa bile kapattırabiirsin.
Sanırım bu size uygun.
1612709869425.png

Son düzenleme:
Arkadaşınız oldukça şanslı. İddia oynuyorsanız yardım alın derim. :D
vodofoneyi tamamen kötülememek lazım çünkü mesala bende türktelekom kullanıyorum 3 4 yıldır hiç bir sıkıntı dahi yaşamadım ama forumlara bakarsanız türktelekomun adı pekde iyi anılmıyor aynı şekilde arkadaşım vodofone kullanıyor oda sıkıntı yaşamadı ama forumlara bakınca yaşayan bir çok insan görebiliriz yani kısacası markayı tamamen kötülemek hata olabilir.

vodofoneyi tamamen kötülememek lazım çünkü mesala bende türktelekom kullanıyorum 3 4 yıldır hiç bir sıkıntı dahi yaşamadım ama forumlara bakarsanız türktelekomun adı pekde iyi anılmıyor aynı şekilde arkadaşım vodofone kullanıyor oda sıkıntı yaşamadı ama forumlara bakınca yaşayan bir çok insan görebiliriz yani kısacası markayı tamamen kötülemek hata olabilir.
Haklısınız, bir sorun yaşamayanlar da var. Fakat markadan ziyade taahhütlü olması çok sıkıntı oluyor. Bir süre kullanıp memnun kalmazsanız iptal ettiremiyorsunuz. İptal ettirdiğiniz takdirde yüklü miktarda ceza ödettiriyorlar. Ben daha ilk aydan iptal ettirmeye kalktığımda yaklaşık 850 TL ceza bedeli olduğunu söyleyince şok olmuştum.

VodafoneNet kullanıcısı olarak yüksek ping, paket kaybı gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız önermiyorum. Teknik destek kısmı da yetersiz.

Altyapınız varsa Kablonet önerecektim ama ÖİV'nin %7,5'ten %10'a çıkmasından dolayı tarifeleri epey zamlanmış. Özellikle şu dönemde temel ihtiyaç olan iletişim ve internet bile bu ülkede lüks oldu maalesef.

Son düzenleme:
@Keremmxo78 markayı kötülemek için yeterince şey yaşadım. 3 ay civarı bugün geleceğiz yarın geleceğiz diye diye nakilimi yapmadılar. Cayma bedelsiz çıkmak istiyorum deyip hem maile hem müşteri temsilcisine belirtmeme rağmen 727 lira cayma bedeli çıkartıldı. Paşa paşa ödedik. Tüketici hakem heyetinde 3 aydır şikayetim savunması istendi olarak gözüküyor. Zaten ülkede hangi kurum işini doğru düzgün yapıyor ki diye de düşünmek lazım.

Nakil yapmadılar demiştim değil mi? Kendi üstüme aynı adres aynı daireye Vodafone Net aboneliği talep ettiğimde 2 gün içinde kurulumu yaptılar. Kurulumu yaptıkları günden beri her gün internetimde kopma yaşıyorum en az 4 defa. Arayıp söylüyorum kayıt açıyorum diyorlar fakat 2 gün sonra hiçbir şey olmadığı için aradığımda kaydımın sistem tarafından kapatıldığını öğreniyorum. 3 kez ekip geldi her şey kontrol edildi modem değişimi yapıldı hala sorunum devam ediyor ve hala sorunumu çözmüyorlar. Tabi rehin tutulduk 24 ay mecbur bekleyeceğiz.

Şimdi söyleyin bana önermemekte haklı mıyım haksız mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı