Vodafone Fiber İnternet Paketi Önerisi

NiksyW

Kilopat
Daha fazla  
Bulunduğum yerde fiber alt yapısı var 16 mbps 120 GB AKN 55 TL. Sizce geçmeli miyim çok korkum var müşteri hizmetlerinden, internet kalitesinden. Lütfen önerilerinizi söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğum yerde fiber alt yapısı var 16 mbps 120 GB AKN 55 TL. Sizce geçmeli miyim çok korkum var müşteri hizmetlerinden, internet kalitesinden. Lütfen önerilerinizi söyleyin.
Bende Vodafone fibernete geçmeyi düşünüyorum ama forumlarda müşteri hizmetlerinin çöp olduğu söyleniyor. Kotanın normalden daha çok hızlı dolduğu söyleniyor.Bilmiyorum ne kadar doğru.

Çok yüksek hız ve az fiyat ile iyi alternatif sunuyorlar ama kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Bu sebeple ben de geçmemiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı