Fiber internet paketi önerisi

Polis

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523124307
Merhaba Yeni bir fiber internet bağlatmayı düşünüyorum. Aslında bir paket seçtik fakat imza işlemleri Pazartesi yapılacak. resimde görülen 50 Mbps Eko Aile adlı paketi seçtim. Biliyorum diğer paket 50 GB Fazla ve sadece 5 TL fark var fakat kota kalkacağı için gerek duymadım. Açıkcası daha önce fiber alt yapısı olmadığı için 8 Mbps İnternet kullanıyordum. AKK Sonrası 16 Mbps Fazla üzmeyecek :) Sizce bu paket uygun mudur yoksa daha iyi bir paket önerebilir misiniz ? Ayrıca Vodafone eğer internet giderse hediye 4 GB Mobil internet veriyormuş. NOT: TürkNet kullanıyorum ve sağladıkları hız 7 Mbps :)
dasdadsa.PNG

AKK Kalkmayacakmı o yüzden 5 TL Fazla vermek olurmu ? ve sizce diğer internet sağlayıcılarıda olabilir daha uygun fiber paket bulunabilirmi ?

Son düzenleme:
AKK Kalkmayacakmı o yüzden 5 TL Fazla vermek olurmu ? ve sizce diğer internet sağlayıcılarda olabilir daha uygun fiber paket bulunabilirmi ?
AKK kalkana kadar rahat etmiş olursun. NetSpeedde 110 TL taahhütsüz AKK'siz 50Mbit paket var onada bakabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dersen ki 110 pahalı bir de bu var.

Screenshot_2018-04-07-22-15-22-033_com.android.chrome.png

Son düzenleme:
Evet 110 pahalı fakat 65 olan hoş geliyor daha önce Netspeed'i hiç duymamıştım. kota 100 GB Fazla ve AKN Sonrası hız daha fazla ve upload etkilenmiyor fakat Vodafone ile arasındaki hizmet kalite farkı olacağını düşünüyorum sizce ?

SuperOnline'ninde böyle bir paketi var kafam karıştı şimdi ilk defa fiber kullanacağım için yardım edecek biri yokmu :)

Sanırım Turkcell Superonline 50 mbps veya Vodafone 50 Mbps 2 sinden birini alacağım ama hangisi :/ pazartesi gününe kadar karar vermem gerek.

Malesef Superonline paketi kotalı imiş tek seçenek vodafone mi ? :/

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    134,3 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı