Fiber internet paketi önerisi

famous

Hectopat
Yer
ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Twitter
Superonline fiber altyapıya sahibim ama aylık 80 TL veriyorum 25MB/s alıyorum. Neden böyle? Paket değişikliği yapacağım, düzgün paket öneriniz var mı aylık 100 TL olacak şekilde?

Son düzenleyen: Moderatör:
89 TL veriyorum ben aynı pakete 4 senedir. Sorunsuzluk bakımından katlanıyorum, yalan yok. Komşularınızda farklı bir İSS kullanan varsa, onlara danışın. Buradaki öneriler sizin beklentinizi karşılamayabilir. Bölgesel olarak çok fark oluyor.

Superonline altyapısı istoyorsan buna bakabilirsin

Screenshot_20200201-001632_Chrome.jpg

Benim hiç problemim olmadı.35 mbs vdsl kullanıyorum sabit 32 33 Down 3 Up alıyorum. Ping hız düşmesi dalgalanma yaşamadım.Sorunları olanların alt yapıdan yada iç tesisatta sıkıntısı olabilir.Ben Türk Telekom kullandığım zaman sıkıntı yaşamıyordum yine yaşamıyorum.Tavsiyem alt yapınız iyi ise geçmeniz olur.Millenicom sadece bir İSS sorun olduğunda onlar alt yapı sahibi olmadığından müdahale edemiyorlar,talep açıyorlar alt yapı sorumlusu gelip ilgileniyor.

Milleni ile çok problem yaşayan duydum sizde bir problem var mı? Ping internet kesilmeleri dalgalanma gibi.
Ben Superonline kullanıyorum şikayetçi de değilim. Bütçen yetiyorsa en iyi hizmet verenlerden birisi Superonline. Ama bu bütçede (100₺) Superonline kullanmak seninde farkettiğin üzere zor. Bende o sebepten ötürü bence güzel bir seçenek olan Millenicom'u önerdim. Millenicom nasıldır diye merak ediyorsan, bu konu Sosyalde zaten açılmış. Şuradan göz atabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı