Vodafone kepazeliği

Tarum980

Hectopat
Makaleler
4
Vodafone faturalı hattım var. 3 ay önce iptal etmek için Vodafone bayisini gittim. İşlemleri yaptılar. İmzamı attım. Aradan 10 gün gecti iptal olmadı. Aradım müşteri hizmetlerini biz bir şey yapamayız, aranacaksınız dedi. Kardeşim belki hattı kırıp attım, iptal edin. Yok olmadı. Aradan bir ay daha gecti. Hala kapanmadı telefonum. Bir daha aradım. Müşteri temsilcisi bu ayki faturayı ödeyin, ay sonunda iptal olur dedi. Bekledim spnraki ayı da ödedim. Aradan tekrar 1 ay gecti hala iptal olmadı. Tekrar aradım. Artık küfür etmek lazım ama yine de etmedim. Çıkan müşteri temsilcisi gene aranacağımı söyledi. Artık sinirlerim gerildi. Biraz kaba uslup ile konuştum. Tamam iptal edelim dedi bekledim telefonda. Tamam artık hattınız iptal dedi. İyide aradan 2 hafta yine gecti. Hala iptal olmadı. Yani 3 aydır iptal edemedim ve her ay fatura ödüyorum. Şimdi bir daha arayıp küfür etsem yeri midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt bir Vodafone bayisine gidin bence müşteri hizmetleri önceki süreci çok umursamıyor, küfür konusuna gelecek olursak zaten bu kadar mağduriyet yaşamışsın üstüne konuştuğun temsilci gıcıklığına küfürden hakaret davası açarsa bir de onunla uğraşma. Ben Vodafone'a 3 ay katlanabildim daha sonrasında direkt operatör değiştirdim.

Direkt bir Vodafone bayisine gidin bence müşteri hizmetleri önceki süreci çok umursamıyor, küfür konusuna gelecek olursak zaten bu kadar mağduriyet yaşamışsın üstüne konuştuğun temsilci gıcıklığına küfürden hakaret davası açarsa bir de onunla uğraşma. Ben Vodafone'a 3 ay katlanabildim daha sonrasında direkt operatör değiştirdim.
Zaten ilk vodafone bayisine gittim. Ordan iptal ettirme işlemini başlattım . İmzada attım . 2 ay sonra tekrar vodafone bayisine gittim. Biz burdan yapacağımızı yaptık diyorlar. Bizim yapabileceğimiz birşey yok diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı