Vodafone Net Nasıldır?

profjoker3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
vghjvghjvghvghvgh.PNG

1-Eko Aile paketini düşünüyorum fakat altyapımız 50Mbps desteklemiyor(max=16Mbps) sokağımıza alt yapı çalışmaları yapıldı binanın içerisindeki kutuya kadar getirdiler. Buradan sonra 50Mbps paketi alsam altyapıyı destekleyecek biçime getirirler mi?
2-Evimizde telefon var diğer operatörlerdeki gibi 100 dakika konuşma falan veriyorlar mı, yoksa ayrı bir paket mi almam lazım onun için?

Kullanan varsa yorumlarını yazmaları çok iyi olur, bu konu altında Vodafone evde internetin kalitesi ile ilgili yorumlar bulabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
İki senedir kullanan birisi olarak söylüyorum, kotam az olmasaydı muhteşem diyebilirdim ki bunun zaten kendi elinizde olduğunu biliyorsunuz :LOL: . Ayrıca müşteri hizmetlerinde şu ana kadar bir aksilik falan da yaşamadım. Her firmada gıcık bir iki kişi oluyor müşteri hizmetlerinde @karakule'ye de böyle birileri denk gelmiş sanırım. Yani internet hızını ve adil kullanım kotasını doğru seçtiğiniz sürece bence muhteşem bir firma.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı