Vodafone Net nasıldır?

Müşteri hizmetleri denen bir şey yok dostum ona göre geç. Benim önereceğim şey fiber altyapı vs yoksa taahhütsüz internetler denemen baktın hepsi kötü vodafone geçersin
Taahhütsüz olarak TürkNet veya Millenicom olabilir, hangisi daha iyidir?

VodafoneNet'i biz kullanıyoruz. 2017 zamanlarında fena olmayan bir sağlayıcıydı ancak özellikle bu sene işi tamamen bozdular. Ekşi Sözlük'e bir bakın, internet kesilmeleri mi dersiniz, müşteri hizmetlerine ulaşamama mı dersiniz, taahhüt iptal ettirememe mi dersiniz...

Modem kaynaklı yaşadığımız sorundan biz de müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyoruz. 20 dakika, 25 dakika, 30 dakika... Bir türlü cevap yok. Ama kampanya ve taahhütlere gelince hemen dakik İngiliz olurlar.

VodafoneNet'e bulaşmayın. Taahhütümüz bittiği an bu illet sağlayıcıdan biz de kurtulmayı düşünüyoruz.

VodafoneNet'i biz kullanıyoruz. 2017 zamanlarında fena olmayan bir sağlayıcıydı ancak özellikle bu sene işi tamamen bozdular. Ekşi Sözlük'e bir bakın, internet kesilmeleri mi dersiniz, müşteri hizmetlerine ulaşamama mı dersiniz, taahhüt iptal ettirememe mi dersiniz...

Modem kaynaklı yaşadığımız sorundan biz de müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyoruz. 20 dakika, 25 dakika, 30 dakika... Bir türlü cevap yok. Ama kampanya ve taahhütlere gelince hemen dakik İngiliz olurlar.

VodafoneNet'e bulaşmayın. Taahhütümüz bittiği an bu illet sağlayıcıdan biz de kurtulmayı düşünüyoruz.
TürkNet veya Milleniyom hakkında ne düşünüyorsunuz?

Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde müşteriye hizmet vermiyor. Her aradığınızda aynı konuyla ilgili farklı cevap verecek yetersiz çalışanları var. On kez arasanız işinizi halledecek bir kişiyi belki bulabiliyorsunuz. Fatura kesmeyip siz fatura ödememişsiniz diye interneti kesecek bir firma. Böyle saçmalıklar olsa ve siz haklı olsanız bile incelemesi günler alıyor. İptal ettirmesi ayrı rezalet.

Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde müşteriye hizmet vermiyor. Her aradığınızda aynı konuyla ilgili farklı cevap verecek yetersiz çalışanları var. On kez arasanız işinizi halledecek bir kişiyi belki bulabiliyorsunuz. Fatura kesmeyip siz fatura ödememişsiniz diye interneti kesecek bir firma. Böyle saçmalıklar olsa ve siz haklı olsanız bile incelemesi günler alıyor. İptal ettirmesi ayrı rezalet.
Peki ne önerirsin? TürkNet veya Millenicom arasından?
TürkNet’te kullandım. O da güzel bir tercih.
Benimde aklımda var ama internette çok fazla şikayet görüyorum hakkında.

2 Yılllık bağlattık Vodafone net. Şimdiye kadar bir kesilme yaşamadık ama fiyat konusunda pahalılar Kablonet'i öneririm ben bağlattıktan sonra fark ettim maalesef.

Vodafone net'in ilk müşterilerindenim. Yani rahat 5-6 senedir abonesiyim. Senelerce kullandım hiç bir zaman Vodafone taraflı kesilme yaşamadım.
Yalnız bu ay taahhütüm bitiyor ve netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Neden derseniz aslında çok memnunum fakat 1 aydır VDSL'e geçiş talebimi onaylayamadılar. Müşteri hizmetlerindeki arkadaş bana güncelliğini yitirmiş bir paketi tanımlamaya çalışmış. 1 aydır bununla uğraşıyorum ve müşteri hizmetlerine saatlerce ulaşamıyorum günde 5-6 defa arıyorum.

Geri
Yukarı