Vodafone net nasıldır?

Hangi Operatörü Seçmeli?

• TTnet / Adsl

Oy: 0 0,0%
  • Superonline / Fiber

Oy: 11 91,7%
  • Vodafone Net / Fiber

Oy: 1 8,3%

• Oy verenlerin toplamı
    12

Enemy Supoted

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524073063
Merhabalar;
Daha önceden TurkNet hakkında bir konu açmıştım. Aboneliğimi orada sonlandırmak zorunda kaldım. Şimdi evimde halihazırda bulunan so fiber hizmeti son ayına girmiş bulunmaktayım. Ve 25 MB olarak kullandığım paketi 74.90 TL'den 100 küsur liraya çekiliyor. Ve bu hoşuma gitmedi. Bende Vodafone tarafında biraz araştırma yaptım ve öğrenci hizmetleri olarak 35 MB 90 TL 50 MB 100 TL olamk üzere paketlere rastladım. Kullanan arkadaşalrımız var mı? Hizmetleri nasıl memnuniyet MH olsun.

Merhabalar;
Daha önceden TurkNet hakkında bir konu açmıştım. Aboneliğimi orada sonlandırmak zorunda kaldım. Şimdi evimde halihazırda bulunan so fiber hizmeti son ayına girmiş bulunmaktayım. Ve 25 MB olarak kullandığım paketi 74.90 TL'den 100 küsur liraya çekiliyor. Ve bu hoşuma gitmedi. Bende Vodafone tarafında biraz araştırma yaptım ve öğrenci hizmetleri olarak 35 MB 90 TL 50 MB 100 TL olamk üzere paketlere rastladım. Kullanan arkadaşalrımız var mı? Hizmetleri nasıl memnuniyet MH olsun.

Superonline kullanabiliyorsan onu kullan. Vodafone kendi fiber hattından olmadığı sürece kullanılacak bir firma değil. Türk Telekom altyapısında oldukça başarısızlar.

Netspeed fiber altyapınız varsa en ekonomiği diye düşünüyorum. Konu açmıştım Netspeed ile alakalı kullananlar yorum yapmışlardı, oraya bakabilirsiniz.
Superonline kullanabiliyorsan onu kullan. Vodafone kendi fiber hattından olmadığı sürece kullanılacak bir firma değil. Türk Telekom altyapısında oldukça başarısızlar.
Superonline pahalı diye düşünüyorum. Olmaması gereken kadar pahalı.

NetSpeed fiber altyapınız varsa en ekonomiği diye düşünüyorum. Konu açmıştım NetSpeed ile alakalı kullananlar yorum yapmışlardı, oraya bakabilirsiniz.

Superonline pahalı diye düşünüyorum. Olmaması gereken kadar pahalı.

Superonline :) pahalı konuda da dediğim gibi halihazırda aldığım hizmeti 70 TL'den 100 TL'ye çıkarıyorlar yeni yılda.

Tavsiyem Süperonline olur. Gayet memnunum. Ping değerleri çok düşük. Saygılarımla.

Superonline_Hız_Testi.jpg

Bende düşünüyorum. Hizmetleri ne kadar benim adresimde fiber gözükse de sanırm Superonline üzerinden verecekler.

Geri
Yukarı