Vodafone Net nasıldır?

jEMRE

Centipat
Daha fazla  
Ben şu an Türk Telekom kullanmaktayım ve hiç memnun değilim, bu ayın sonunda da taahhütüm bitiyor ve Vodafone Net'e geçmeyi düşünüyorum. Bir komşumuz kullanmakta ve gayet memnun. Siz ne düşünüyorsunuz, önerilerinizi bekliyorum.

Gayet iyi bende kullanıyorum değerlerde hiç düşüş yaşamadım attığım fotodaki değerleri alıyorum 50Mbps pakette.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-10-10-09-56-51-302_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2020-10-10-09-56-51-302_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 95
Maalesef zamanında kullandım. Altyapınız destekliyor dediler. İnternet 2-3 dk da bir kesilip 5 dk sonra geliyordu. Çözümü Kablonet’te buldum. 110 TL'ye hem sinema-belgesel kanalları vs, hem de 100Mbps internet. Arada bir 24Mbps’ye düşüyor. Pakette o bilgi mevcut zaten.

13 Mbps altyapım var, ilk aldığım zamanlar iyiydi. Ancak şu son zamanlar CS'de 100 pingin altına inmiyor çoğu zaman. Onun dışında bir sorun yoktu.

Maalesef zamanında kullandım. Altyapınız destekliyor dediler. İnternet 2-3 dk da bir kesilip 5 dk sonra geliyordu. Çözümü Kablonet’te buldum. 110 TL'ye hem sinema-belgesel kanalları vs, hem de 100Mbps internet. Arada bir 24Mbps’ye düşüyor. Pakette o bilgi mevcut zaten.

Not: 1 yıldır 1 kere bile kesilmedi. Teşekkürler Kablonet. 😍

Kablonet altyapısı yok maalesef.

Müşteri hizmetleri denen bir şey yok dostum ona göre geç. Benim önereceğim şey fiber altyapı vs yoksa taahhütsüz internetler denemen baktın hepsi kötü vodafone geçersin

Geri
Yukarı