Vodafone.Net taahhüt iptali

Mehmet447183

Centipat
Arkadaşlar evde Vodafone net kullanıyorum. Son zamanlarda çok internet kesiliyor. Kesildiginde 9-10 saat gelmiyor. Vodafone Net'te taahhüt sürem 2 yıl.
Tüketicinin korunması hakkında kanun 52. madde 4. fıkra: Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir.
Bu kanuna dayanarak Vodafone Net'ten ücretsiz bir şekilde ayrilabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar evde Vodafone net kullanıyorum. Son zamanlarda çok internet kesiliyor. Kesildiginde 9-10 saat gelmiyor. Vodafone Net'te taahhüt sürem 2 yıl.
Tüketicinin korunması hakkında kanun 52. madde 4. fıkra: tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir.

Ne süredir kullanıyorsunuz yani tahütünüzün süresi ne kadar oldu?

Tüketicinin korunması hakkında kanun 52. madde 4. fıkra: Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir.
O maddeyi uygulatmak güç. Önceki forum konularında bu madde üstünden tüketici hakem heyetine gidip haksız bulunanlara rastlamıştım. İyi araştırmadan taahhüdü bozmayınız.

Ne süredir kullanıyorsunuz yani tahütünüzün süresi ne kadar oldu?
4 aydır kullanıyorum. 20 ay kaldı.
O maddeyi uygulatmak güç. Önceki forum konularında bu madde üstünden tüketici hakem heyetine gidip haksız bulunanlara rastlamıştım. İyi araştırmadan taahhüdü bozmayınız.
Donanım haberin videosunda bu konuyu konuşmuşlardı. Ona güvendim açıkçası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternet altyapisi olmayan bir ev biliyorsanız tanıdık akraba vs ona taşıyın. İnternet veremeyecekleri için iptal ederler. Ugrasmazsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı