Vodafone taahhüdü bitince ne olacak?

HABAR

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Bu gece Vodafone taahhüdünün son günü de bitmiş olacak. Geçen sene ilgilenemediğim için annemin tarifesini yenilemek zorunda kalmıştık. Yarın ne olacak şimdi? Otomatik olarak yenilenecek mi? Bu Vodafone'a bir sene daha kendimizi yoldurmak istemiyorum, ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aramazlar hemen indirimsiz tahahhütsüz faturayı yazmaya başlarlar. Ben kapatmak için 6 ay savaş verdim mahkemelik oldum onlarla. Tahahüt bitişin de hemen arayın otomatik yenilemesinler.

Bu gece Vodafone taahhüdünün son günü de bitmiş olacak. Geçen sene ilgilenemediğim için annemin tarifesini yenilemek zorunda kalmıştık. Yarın ne olacak şimdi? Otomatik olarak yenilenecek mi? Bu Vodafone'a bir sene daha kendimizi yoldurmak istemiyorum, ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Hangi servis sağlayıcıdan internet alacaksın. Ona yarın başvur.

Kendileri interneti sen daha önce bildirsende bildirmesende yeniliyorlar, interneti tamamen kapat ve kullanma, ceza gelecektir yüksek ihtimalle, itiraz edersen ödemekten kurtulursun.

Geri
Yukarı