Vodafone'a geçilmeli mi?

Dean.308

Hectopat
Yer
New Austin
Merhaba anlık olarak BİMCELL kullanıyorum çekim gücü gayet iyi ama Vodafone'dan bana özel 120 TL'ye kadar bedava paket ve geçiş gelmiş sizce geçeyim mi kendime göre harika bir pakette buldum. Kullananların düşüncesi nedir?

Bir de mesela 120 TL'ye kadar diyor kupon için ama ben 125 TL olanı alsam kuponu kullanıp kalan parayı ödesem oluyor mu? Bu şekilde geçen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yıllardır Vodafone kullanıyorum, ücretlendirme sunduğu avantajlar hakkında hiç bir şikayetim yok, fakat çekim konusunda bana illallah ettirdi. Bu aralar taahhüt bitince değiştirmeyi düşünüyorum, tabi bu sizin bulunduğunuz yere görede değişir.

Bir süre önce telefon aldım faturaya taksit ile. Sonra iade ettim ve müşteri hizmetleri telefonun bedelinin yansımayacağını söyledi. Fakat faturada hem tarifemin ücretinin arttığını hem de telefonun ücretini yansıttıklarını gördüm. Benden onay almadan tarifemi değiştirmişler üzerine telefonun ücretini yansıtmışlar. Nereden para koparırız diye uğraşıyorlar. Tavsiye etmiyorum ben.

Merhaba anlık olarak BİMCELL kullanıyorum çekim gücü gayet iyi ama Vodafone'dan bana özel 120 TL'ye kadar bedava paket ve geçiş gelmiş sizce geçeyim mi kendime göre harika bir pakette buldum. Kullananların düşüncesi nedir?

Bir de mesela 120 TL'ye kadar diyor kupon için ama ben 125 TL olanı alsam kuponu kullanıp kalan parayı ödesem oluyor mu? Bu şekilde geçen var mı?
Bir akrabam Vodafone kullanıyordu sabah 8de şarjdan çıkarınca saat 5te biterdi şarj (Android) sonra Türk Telekoma geçti sabah 8de şarjdan çıkarınca şarjı akşama bitmez oldu (telefon aynı) İnterneti çekmeye çalışıyor çünkü Vodafone ve buda şarj götürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı