Vodafone'dan Netspeed'e geçiş

Teşekkür ederim hocam. Bu ayki faturayı ödeyince arayıp sorarım. İstediğim bir test yok ama aklınıza gelen herhangi bir testi atabilirsiniz, ping önemli benim için. Vodafone'de çok sorun yaşadım bu ping konusunda. İndirim o ay için mi iptal oluyor sadece?
@Halil1905 Hocam konunuza baktım da altyapı umarım gelmiştir.
Hocam telefonunuza Yanımda indirin. Fesih ücreti yazar. 542'yi arayıp internet hizmeti üzerinden bilgi alırsınız. Tracert, churn taşıma işlemi ya da indirim kodu konusunda bilgi almak isterseniz tarafıma özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz.

Enflasyon oranında artış olur %36,08 olduğuna göre 76 TL = 103 TL civarında olur.
Asgari ücret %50 arttı 5 LT ayçiçek yağı olmuş 350 TL yani çok iyimser olmayın bence :)
O zaman 63 TL'lik paket 85-86 TL olur. Umarım daha fazla yapmazlar zamı.
Güncelleme: Bugün tam 8-9 kez müşteri hizmetlerini aradım, hepsi ayrı ayrı fiyat söyledi. Yalan söylediklerinden eminim, aman diyeyim Vodafone'ye bulaşmayın.

1 ay önce yukarıda da söylediğim gibi 187 TL çıkan cayma bedeli bugün 120-140-220-350 vs. rakamlar çıktı. Bu kadar aşağılık bir şey olmaz. Nasıl öğreneceğim bunun doğrusunu? Bekle diyebilirsiniz ve haklısınız da ama memnun olsam katlanırdım.

Son düzenleme:
O zaman 63 TL'lik paket 85-86 TL olur. Umarım daha fazla yapmazlar zamı.
Güncelleme: Bugün tam 8-9 kez müşteri hizmetlerini aradım, hepsi ayrı ayrı fiyat söyledi. Yalan söylediklerinden eminim, aman diyeyim Vodafone'ye bulaşmayın.

1 ay önce yukarıda da söylediğim gibi 187 TL çıkan cayma bedeli bugün 120-140-220-350 vs. rakamlar çıktı. Bu kadar aşağılık bir şey olmaz. Nasıl öğreneceğim bunun doğrusunu? Bekle diyebilirsiniz ve haklısınız da ama memnun olsam katlanırdım.
Yanımda uygulamasında yazıyor olabilir mi? Mobil hatlarda yazıyor taahhüt cayma bedeli adında ama.

Yanımda uygulamasında yazıyor olabilir mi? Mobil hatlarda yazıyor taahhüt cayma bedeli adında ama.
Baktım, çok kurcaladım ama yok.
Vodafone ADSL kullanıyorum, maalesef her ay 94 TL ödüyorum. Taahhüt 06.05.2022 tarihinde bitiyor, fatura her ayın 16-17'sinde kesiliyor. Şubat faturasını ödedikten sonra MH'yi aradığımda 187 TL cayma bedeli olduğunu söyledi.(Doğrudur inşallah.) Normalde yapılan hesaba göre bu ayın faturasını da ödedikten sonra 93 TL falan cayma bedeli çıkacak. Ben de daha fazla beklememek adına caymak istiyorum ama aklıma takılan sorular var, bunları cevaplayabilirseniz memnun olurum.

1)Diyelim ki yapılan hesap doğru ve 90 küsür TL cayma bedeli çıktı. Bu ödenecek tutarın içinde hepsi var mı, yoksa ekstra başka fatura öder miyim?

2)Bu bedeli bildiğim kadarıyla abonelik sonlandıktan sonra ödüyoruz. Peki bunu e-devletten ödeyebiliyor muyuz? Bildiğim kadarıyla ödüyoruz ama abonelik numarası boşa çıkacak onun nasıl olacağını kestiremedim.

3)Tokat-Merkez'de oturuyorum. Tokat ve çevre illerde Netspeed kullanan varsa tecrübelerini söyleyebilir mi? Ping, stabilite, tracert testlerinde nereden dolaşıyor merak ediyorum. Bazı kullanıcılar memnun değildi, inşallah bende sorun çıkmaz.

4)Geçeceğim zaman güncel bir davet kodu lazım. Malum 5 TL'nin bile önemi var bu zamanda.

5)Geçtiğim zaman modemi resetleyip sıfırdan kurulum yapmam daha sağlıklı olur değil mi?

Aklıma başka soru gelirse yazarım, şimdiden sağ olun.
123 TL cayma bedeli olduğunu öğrendim. Sizce çıkayım mı yoksa bekleyeyim mi?

Dün DNS sorunu yaşadım, sabaha kadar düzelmemişti. Modemi kapatıp açtım, 3 saat sonra falan bir daha aynı sorun oldu. MH'yi aradım, şu anlık sıkıntı yok ama bu DNS sorununu yaşayan var mı? DNS değiştirince bile bağlanamamıştım.

Son düzenleme:
Baktım, çok kurcaladım ama yok.

123 TL cayma bedeli olduğunu öğrendim. Sizce çıkayım mı yoksa bekleyeyim mi?

Dün DNS sorunu yaşadım, sabaha kadar düzelmemişti. Modemi kapatıp açtım, 3 saat sonra falan bir daha aynı sorun oldu. MH'yi aradım, şu anlık sıkıntı yok ama bu DNS sorununu yaşayan var mı? DNS değiştirince bile bağlanamamıştım.
Hocam öncelikle çok sevindim 250-260 diyen temsilci var demiştiniz, görece yarısı ücret sonuçta. Son ayınızda mısınız taahhütünüzün? Yoksa 2 aya yakın süre mi var. Bir aydan sebep ben olsam çıkmazdım herhalde.

Sanırım ISS'nize ya da bölgenize bağlı bir sorun. Ben Netspeed ile bir sorun yaşamadım.

Hocam öncelikle çok sevindim 250-260 diyen temsilci var demiştiniz, görece yarısı ücret sonuçta. Son ayınızda mısınız taahhütünüzün? Yoksa 2 aya yakın süre mi var. Bir aydan sebep ben olsam çıkmazdım herhalde.

Sanırım ISS'nize ya da bölgenize bağlı bir sorun. Ben Netspeed ile bir sorun yaşamadım.
Bu günden itibaren tam 46 gün var. Sanırım biraz daha bekleyeceğim.

Hocam 16 gün sonra cayma bedeliniz kalıyor mu? Yoksa son ayı da gösteriyor mu Vodafone son ay gelene kadar. Taahhütünüzün son ayında mısınız demek istiyorum yani.
Taahhütün son ayında değilim. Mayıs'ın 5'inde bitiyor. Temsilci "Nisan faturasını ödedikten sonra çıkın bence, bedel ödemezsiniz" dedi. Nisan faturası da 17'sinde geliyor, bu tarihten sonra bedel çıkmazsa geçeceğim muhtemelen.
@Halil1905 Hocam kodunuzu atabilir misiniz? İlk siz dediğiniz için size de başkasına da ayıp olmasın.🙂 Fatura konusunda benden yana sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı