Netspeed'e geçiş

ilke.g

Hectopat
Evet arkadaşlar gün itibari ile lanet Vodafone'dan kurtulup NetSpeed'e geçmiş bulunmaktayım. Geçmeyi düşünenler için fikir olsun diye ilk izlenimimi paylaşmak istiyorum. Aldığım paket VDSL Pro 75. Alta Speedtest linkini bıraktım. Öncelikle 2 hafta önceden bana gönderilen evrakları kendilerine gönderdim ve bana aktivasyon işlemini ne zaman başlatmak istersiniz diye sordular. Taahhütüm 15'inde bitiyor dedim o zaman 13'ünde başlatalım dediler ve başlattılar. 1 gün sonra yani bugün akşam saatlerinde tamamlandı. Kullanıcı adım ve şifrem geldi ve müşteri hizmetlerini aradım (yanlış reset işlemi yaptığım için bağlanamadım ve bu yüzden aradım) ve temsilci o kadar ilgiliydi ki 15-20 dakika konuşmuşuzdur halletmeye uğraştı gerçekten ve 5 dakikada açtı telefonu. Daha yeni oldu tabii ki bağlanalı şu anlık bir sıkıntım yok. 20-30 kere hız testi yapmışımdır aldığım download 70'in altına, upload ise 7.50'nin altına hiç düşmedi. İleride bir sıkıntı yaşarsam vs. güncellerim konuyu. İyi akşamlar.

Ben de tavsiye ederim. 35MBPS paketi kullanıyorum. Download'ı 33'ün Upload'ı 5'in altında görmedim. CS'de ping değerlerim 40-60 arası.

Ben de Türk Telekom belasından kurtulup Millenicom'a geçmiştim. Netspeed veya Millenicom bu aralar seçilmesi gereken iki internet sağlayıcısı.

80 Mbps download, 8 upload alıyorum. 100 TL

Bir buçuk ay önce Türk telekom TTnet den millenicoma geçiş yaptım. İyi ki geçmişim. Gerçekten fark büyük.

1111.jpg

Geri
Yukarı