Vodafone'un Rezalet Hizmeti

Furkii_Cankii

Decapat
Bundan 2 hafta önce taahütüm'ün bitmesine az kaldığı için ( 1 ocak 2019 ) vodafone tarafından arandım.

Dedikleri şunlar idi '' 8 mbps ye kadar AKK'siz tariye geçmek istiyor musunuz? 24 ay taahütlü aynı fiyattan. ''

Tamam dedim bir önceki kullandığım tarifem 16 Mbps'ye kadar 50GB AKK idi. Ve bu tarifeyi kullanırken 1,5 MB/s Steam'de indirme yapabiliyordum. Şuan 300kb/s geçmiyor Steam'de indirme yaparken.

6 gündür her gün min.10 kere ( şaka değil ) arayarak sorun var dedim tamam felan dediler. Altyapı sağlayıcımıza ilettik sorunu dediler. Ama sorun hala devam etmekte acaba sebebi nedir sizce ?

Not: Paket değişikliğinde 1 hafta bekledim. - Aynı binada abim turknet kullanıyor aynı benim yeni geçtiğim tarifeden fakat onun interneti sabah 800kb/s indirme yaparken akşam ise 1.2mb/s ile indirme yapabiliyor. Benimkisi ise sabah 300kb/s max 350kb/s akşam ise 845kb/s ile indirme yapıyor( Her gün akşam değil ama bazen akşamlarıda max 350kb/s'yi geçmiyor ).

İnternet kendime ait yani sadece kendim kullanıyorum tek bir bilgisayar ile Wifi felan kapalı.

Örnek olarak sosyalden Windows indireyim dedim ve sonuç. :(

InkedVodafone Hız Testi_LI.jpg
InkedModem Hat Değerleri - DSL Durumu_LI.jpg
InkedWindows 10 Pro(1809) İndirme Hızı_LI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı