Vodafone'un yaptığı saçma işlem

Yaşadığım olay nasıl bir olay sizce?

• Dünyanın en saçma olayı

• Gayet mantıklı. 250mb'a 12TL az bile

• Utanmasalar 25mb internete 120TL kesecekler

• İlerleyen levelde eve haciz getirir bunlar

• Mobil paket yaparken don atlet kalabilirsin (Vodafone)

• Konuyu özet yazmadığın için sövesim geldi

• Daha saçmasını yaşamışlığım var :D

• Saçma kelimesi lügatı hafif kalıyor. Farklı kelime türetmek lazım.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bütçe
250 Megabayta 12TL
Ben bu kadar rezil bir firma olduğunu bilmiyordum. Kaç yıl kullandım hiçbir sorunum yoktu ilk defa müşteri hizmetleri ile işim oldu böyle felaket bir durumla karşılaştım. Operatörlerde de hata var önüne geleni almamaları lazım diyeceğim ama öyle operatöre böyle insan yakışır. Diyerekten ay sonu Vodafone'den komple çıkışımı sağlayıp Pttcell'e geçeceğim. Kafam atarsa hatsız telefon kullanırım heeey gidi siz kimle uğraşıyorsunuz? Zaten ulaşmak isteyen bana DC'den Mail'den WP'den ulaşır. Yani son ihtimal ama var aklımda böyle bir şey.

Artık kurumsal veya faturalı değilsen bireysel faturasız hat kullanmak çok sıkıntı. Tüm operatörler cin gibi pusuda bekliyorlar nasıl soysak diye çakallar

Verdikleri 250mb önemli bir işime yarasa. Pentagon'dan falan Email alsam sesim çıkmazdı. Hiçbir işime yaramadı hala 249mb kalan hak yazıyor 😀 Bir de zaten konuyu okuyan anlamıştır ihtiyacımı 3TL nin küsüratıyla gidermiştim yani haksız yere hiçbir işime yaramayan bir paket geldi. Direk hattı bırakma sebebi.
Hocam müşteri hizmetleri çok önemli benim gözümde. Tabi karşınıza kim çıkacak aradığınızda o da önemli ama işini bilmeyen çoğu müşteri hizmetleri temsilcileri sanki vodafone da toplanmış. Galiba sokaktan geçenlere gel mht ol diyorlar. 😀😄 Vodafon dan kurtulduğum gün arkadaşıma pasta ısmarladım hocam o kadar sıkmışlardı beni. O günden sonra ne Vodafone ile bir daha ilişkim oldu ne de ben onları birine tavsiye ettim. Her tanıdığıma vodafon ile yaşadıklarımı söyledim. Bu yaşadıklarımı anlatmama rağmen arkadaşım ev internetine bulaştı sonra o da bıraktı. Dedi Volkan keşke seni dinleseydim. Dedim arkadaşıma burada tecrübe konuşuyor. Niye ille de deneyimleyeceğim diyorsun😀😆😎 Hocam Allah kolaylık versin. En kısa sürede bunlardan kurtulursunuz umarım.

Hocam müşteri hizmetleri çok önemli benim gözümde. Tabi karşınıza kim çıkacak aradığınızda o da önemli ama işini bilmeyen çoğu müşteri hizmetleri temsilcileri sanki vodafone da toplanmış. Galiba sokaktan geçenlere gel mht ol diyorlar. 😀😄 Vodafon dan kurtulduğum gün arkadaşıma pasta ısmarladım hocam o kadar sıkmışlardı beni. O günden sonra ne Vodafone ile bir daha ilişkim oldu ne de ben onları birine tavsiye ettim. Her tanıdığıma vodafon ile yaşadıklarımı söyledim. Bu yaşadıklarımı anlatmama rağmen arkadaşım ev internetine bulaştı sonra o da bıraktı. Dedi Volkan keşke seni dinleseydim. Dedim arkadaşıma burada tecrübe konuşuyor. Niye ille de deneyimleyeceğim diyorsun😀😆😎 Hocam Allah kolaylık versin. En kısa sürede bunlardan kurtulursunuz umarım.
Sağol. Aslında seviyordum Vodafonu sorunu yaşadım telefonla aradığımda hala içinde sevgi var yani müşteri hizmetleri düzgün olsun sorunumu çözsün isterdim. Bu hattı bırakmak ta istemiyordum ama içimdeki sevgiyi zorla iktire kaktıra sıfırladılar. Sitesinde o kadar kampanya yok üniversiteli yok RED yok Yanımda Avantaj'ları falan göz boyama. Sen büyük şirketsin hizmet eden çalışanlar kötü olduktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor. Diksiyonu düzgün normal bir insanı koy sorunumu yine o çözemesin nerede olmaz daha cümle kurmayı bilmeyen saçma sapan tipler var onlarla muhatap oluyorsun 😀 sokakta görsen selam vermezsin.

Geri
Yukarı