Voidu kodu ne zaman verir?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. 4-5 kez sipariş verdim kodları anında verdiler fakat 6 saat önceki siparişimi hala vermediler.5 tane dlc aldım hala bekliyorum. Mail attım instadan falan her yerden yazdım cevap yok.İade de edilmiyor. Aynı sorunu yaşayan girsin trustpilot’a düşük not verip yazsın sorunu. Belki akıllanırlar. Ellerinde olmayan kodu satmayı bırakırlar.

Hocam hesaplamazlar çünkü nerdeyse voiduyu bilen arkadaşına söyledi bilen gitti millete söyledi bi anda o site beklemediği trafiği aldı indirim başladığı an direk herkes spiderman'a sarıldı. Zaten vermemesi bence normal adamlarda maksimum atıyorum ellerinde 5k stok vardır ama 5.1k kişi satın almıştır. O durumda yapacak bir şey olmaz sadece iade eder yani merak etmeyin.

Hocam hesaplamazlar çünkü nerdeyse voiduyu bilen arkadaşına söyledi bilen gitti millete söyledi bi anda o site beklemediği trafiği aldı indirim başladığı an direk herkes spiderman'a sarıldı. Zaten vermemesi bence normal adamlarda maksimum atıyorum ellerinde 5k stok vardır ama 5.1k kişi satın almıştır. O durumda yapacak bir şey olmaz sadece iade eder yani merak etmeyin.
Spiderman’ı anlarım da benim hoi4 dlc’ler niye teslim edilmiyor :d

Hocam hesaplamazlar çünkü neredeyse Voidu'yu bilen arkadaşına söyledi bilen gitti millete söyledi bir anda o site beklemediği trafiği aldı indirim başladığı an direk herkes Spider-Man'a sarıldı. Zaten vermemesi bence normal adamlarda maksimum atıyorum ellerinde 5K stok vardır ama 5.1k kişi satın almıştır. O durumda yapacak bir şey olmaz sadece iade eder yani merak etmeyin.

Hocam iade edilecekse de 29 Kasım'dan once iade etselerde parayi Steam uzerinden bir şeyler alayim ben de 29 Kasım'dan sonra para iadesi alirsam zarara girmis oluyorum.

Destekten mailime yanıt geldi, yayımcı ile iletişime geçmişler ve 5 iş günü içerisinde stokları düzeltmeyi planlıyorlarmış. Bekleyebilirsiniz ya da iade talebinizi alabilirim diye söyledi. Tabii ki kesin değil 5 gün içerisinde geleceği ama ben beklemeyi tercih ettim.

Destekten mailime yanıt geldi, yayımcı ile iletişime geçmişler ve 5 iş günü içerisinde stokları düzeltmeyi planlıyorlarmış. Bekleyebilirsiniz ya da iade talebinizi alabilirim diye söyledi. Tabii ki kesin değil 5 gün içerisinde geleceği ama ben beklemeyi tercih ettim.

Bana da ayni mail geldi bugün 5 gun beklemeyi sectim Voidu'nun sitesine de baktigimda Spider-Man Remastered out of stock yaziyor.

Geri
Yukarı