Oyun Voidu Ubisoft indirimleri

Oyunlar key olarak verilmiyor partnerlik vermiş Ubisoft Voidu sitesine hesabına giriş yapıyorsunuz aktif oluyor kütüphaneye ben aldım sorun yaşamadım ama hesabımın şifresini değiştirdim ayrıca 2 aşamalı doğrulama var hesabımda sizde bence yapmalısınız.

Verdiğin kodun indirim oranina bakinca, anlaşılıyor ki; %20 lik bir indirim yapıyor. Buy20 deki 20, oradan geliyor. Güzelmiş fiyatlarda ama oyunu ubisoft a baglamak hosuma gitmedi..

Verdiğin kodun indirim oranina bakinca, anlaşılıyor ki; %20'lik bir indirim yapıyor. Buy20'deki 20, oradan geliyor. Güzelmiş fiyatlarda ama oyunu Ubisoft'a baglamak hosuma gitmedi.

Ben aldım hocam sıkıntı yaşamadım ilk önce hesabına ekleniyor oyunlar sonrasında şifre değiştirdim + 2 aşamalı doğrulamayı da aktif erderseniz sıkıntı olmaz.

R6S bu linkteki Rainbow 6 Siege Delux'u aldım, sonradan biraz sitede gezinirken R6S deluxe bu linkteki paketi gördüm. Benim aldığım yükseltme gibi bir şey mi yoksa indirimli paket mi? Hesaba oyun geldi fakat DLC'erde Deluxe vs. yazmıyor.
İlk defa r6s alıyorum :)

Hocam ben de tam simdi alacaktım, iki tane Deluxe paket var biri 135 TL biri 135'ten 45'e inmiş. Ikisi de aynı Deluxe paket ama farkları ne, ben anlayamadım. Sen oyunu indirdiysen, bazı operatorler açık mi geldi mi? Eğer öyleyse sorun yok.

Geri
Yukarı