Voidu'da kış fırsatları başladı!

Gmailden yazdim da dönüş yapmadilar iki gündür. İptal etme kısmında bulamadım işin garibi.
Satın alımda sorun çıkar çıkmaz iptal etme imkanımız var, 5-10 dakika sonra iptal etme tuşu kapanmıştı bende. Mecburen desteğe yazıp iptal ettirdim siparişi.

Teşekkürler. Gerçekten de bazıları sakız parasına olmuş.

Voidu dan daha önce satın alım yapmadım. Key olarak mı geliyor? Nereden aktifleştiriyoruz?

Voidu'dan daha önce satın alım yapmadım. Key olarak mı geliyor? Nereden aktifleştiriyoruz?

Siparişlerim kısmından şimdi aktifleştir gibi bir buton var. Tıklayınca Ubisoft hesabınla giriş yapacağın bir sayfaya yönlendiriyor. Sayfa mö 200 yılından kalma ama korkma. Giriş yapınca hesabına ekleniyor.

Voidu dan daha önce satın alım yapmadım. Key olarak mı geliyor? Nereden aktifleştiriyoruz?
Steam olanları key olarak veriyor. Ubisoft olanlar direkt ubisoft connecte geliyor.
Ubisoft olanlarda sorun yaşamamak için appin açık olduğundan, ve browserdan ubisofta giriş yaptığından emin ol.
Boyle yaparsan satın alım sonrası oyunun görünmemesi olayına faydası olduğunu söyleyenler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı