Volkswagen mi Toyota mı?

Erdemw010

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Babam araba bakıyor ve düşündüğümüz 3 araç var. Arabalar Volkswagen Tiguan 1.4 TSI manuel 150 HP, Toyota Corolla 1.6 132 beygir manuel ve Renault Megane 1.6 joy manuel. Bu tür araçlara bakıyoruz. Volkswagen tiguan 2011 2010 model gibi Toyota corlla 2019 2020 olabilir. Maksimum 870 k bütçe var. Nasıl bir şey alsak bilemedik. Volkswagen alsak bizi uzermi çünkü o fiyata sıfır araçlarda var size de danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim. Mutlaka manuel olmak zorunda ve 1.4 aşağısı araba olmazsa önerilerinizi alabilirim. Yani SUV olan Tiguan neden bu kadar pahalı acaba SUV olduğu icin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Babam araba bakıyor ve düşündüğümüz 3 araç var. Arabalar Volkswagen tiguan 1.4 TSI manuel 150 HP, Toyota Corolla 1.6 132 beygir manuel ve Renault Megane 1.6 joy manuel. Bu tür araçlara bakıyoruz. Volkswagen tiguan 2011 2010 model gibi Toyota corlla 2019 2020 olabilir. Maksimum 870 k bütçe var. Nasıl bir şey alsak bilemedik. Volkswagen alsak bizi uzermi çünkü o fiyata sıfır araçlarda var size de danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim. Mutlaka manuel olmak zorunda ve 1.4 aşağısı araba olmazsa önerilerinizi alabilirim. Yani SUV olan tiguan neden bu kadar pahalı acaba SUV olduğu icin mi?

Corolla üzmez, iyi arabadır. Tiguan bunların yanında benzini içip yutar, sadece yıl farkından bile Corolla alınır.

Arkadaşlar selam. Babam araba bakıyor ve düşündüğümüz 3 araç var. Arabalar Volkswagen Tiguan 1.4 TSI manuel 150 HP, Toyota Corolla 1.6 132 beygir manuel ve Renault Megane 1.6 joy manuel. Bu tür araçlara bakıyoruz. Volkswagen tiguan 2011 2010 model gibi Toyota corlla 2019 2020 olabilir. Maksimum 870 k bütçe var. Nasıl bir şey alsak bilemedik. Volkswagen alsak bizi uzermi çünkü o fiyata sıfır araçlarda var size de danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim. Mutlaka manuel olmak zorunda ve 1.4 aşağısı araba olmazsa önerilerinizi alabilirim. Yani SUV olan Tiguan neden bu kadar pahalı acaba SUV olduğu icin mi?
Corolla.

Tiguan neden bu kadar pahalı acaba SUV olduğu icin mi?
Suv ve volkswagen olduğu için.
Az aşım ağrısız başım mantığıyla hareket ediyorsanız Toyota.
Bende de 2011 dsg bir volkswagen var devirdaim gibi parçalar değiştirdim. Yani sanayiye sadece bakım için gitmiyorum ama yinede toyatayı ben tercih etmem.

Sizinki daha çok aile aracı olacak, Toyatanın hem modeli yüksek hem arıza riski çok daha düşük.

Geri
Yukarı