Volkswagen'in çözemediği defalarca servise giden tiguan

Cam yuvaya tam oturuyor hocam. Bütün cam mekanizması sokuldu sorun devam ediyor maalesef.
Gözle görebileceğin bir şey değil benim arabada da yapıyordu. Mekanizmanın ayarından başka sebebi olamaz öyle diyeyim. Çok basit bir sorun aslında ama sıfır bir arabada olması garip. Benim arabanın kazalı tarafında oluyordu.

Fabrikasyon hatası olabiliyor bu tarz şeyler ama servisin sorunu görememesi çok saçma, bana başından savmışlar gibi geldi. 60 defa da açıp kapatmışlar güya. :D

Cam motorunda sorun olduğu aşikar. Volkswagen servisinden ziyade oto camcıya gidin, çevrenize sorup kaliteli ustalarla bir görüşün.

Fabrikasyon hatası olabiliyor bu tarz şeyler ama servisin sorunu görememesi çok saçma, bana başından savmışlar gibi geldi. 60 defa da açıp kapatmışlar güya. :D

Cam motorunda sorun olduğu aşikar. Volkswagen servisinden ziyade oto camcıya gidin, çevrenize sorup kaliteli ustalarla bir görüşün.
Garantisi var diye servise götürüyorum para almıyorlar özel serviste kesin çözerler ama işte masraflı olur gibi.. 😞

Geri
Yukarı