Volvo S60 vs Ford Focus

Sanayide uğraştırmayacaksa cidden S60 son kararımız. Hiç kullanmadığım için de bilmiyorum.
Bu iş biraz da şans işi. 2012 S60 ile de sıkıntı çeken, zevkle binen çok adama denk gelebilirsin. Hoşuna gideni al hiçbiri seni bezdirmez. Ford daha sıkıntısızdır yaş ve karakter nedenli orası kesin. 2012 S60'ların şanzıman sıkıntısı yazılım güncellemesi nedenliydi. Sonra çözdüler onu servislerde. Sizin de alacağınız model bir sıkıntı yaşadı ise de yaşamadı ise de ilk servis bakımında muhtemelen güncelleme yapılarak çözülmüştür.

Araçlar %100 aynı demedim. Tıpkı Ferrari'nin Fiat Ducato'dan parça kullanması gibi.
Süspansiyon sertliği ise araç karakteriyle ilgili olabilir.
Focuslarda multilink süspansiyon sistemi var. Volvo tarafında durum ne bilmiyorum.
Şasiye kadar aynı ise arabaları karakterize edecek bir şey kalmıyor zaten hocam kapılar ve farlar kaldı bir tek.

Şasiye kadar aynı ise arabaları karakterize edecek bir şey kalmıyor zaten hocam kapılar ve farlar kaldı bir tek.
Farklı motor seçenekleri diye bir şey var. Veya kullanıcıya sunduğu şeyler de farklı olabiliyor.
"Kapı ve farlar" değil yani sadece.
Konuya bu kadar sığ bakacak olursan o zaman Ford S60 olarak üretilsin değil mi.

Farklı motor seçenekleri diye bir şey var. Veya kullanıcıya sunduğu şeyler de farklı olabiliyor.
"Kapı ve farlar" değil yani sadece.
Konuya bu kadar sığ bakacak olursan o zaman Ford S60 olarak üretilsin değil mi?
Ya o zaman neden anlamını bilmediğin kelimeleri sarf ediyorsun hocam?

Motorla araba karakteri değişmez, Vectra 2.0T, 1.6, 1.9 CDTI kasalarını kullandım. Hepsinde yolu ısırma gücü değişiyordu sadece. Direksiyonda hiç yabancılık hissetmiyorsun. Verdiğin bilgi de yanlış zaten. Focus 3 Gen 2 Global-C platformunda, S60 EUCD platformunda üretiliyor. Karakter olarak tamamen farklı arabalar yani. Volvo - Ford altındaydı ve uzun seneler aynı parçaları kullandılar orası farklı ancak şasi aynı demek bambaşka bir olay.

Geri
Yukarı