BMW Z4 vs Volvo S60

O zaman Volvo tercihimiz olacak gibi duruyor ve hocam Volvo denildiği kadar sağlam mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Evet :).

Evet :).

Bende biliyorum hatta çok sağlam Volvo fanıyım diyebiliriz ama çok abartı geliyor adamlar yapmış ya. Hocam peki Tesla model s araçları var 2. el olarakdan 650 bin TL civarına alınmalı mı? Aile için uygun diyorlar sizce hangisi?

O zaman Volvo tercihimiz olacak gibi duruyor ve hocam Volvo denildiği kadar sağlam mı?
Sağlam. Gidip elle yokladığında bile tok bir ses geliyor. Normalde kaportayı biraz dandik yapıp şaseyi iyi yaparlar kaza anında şase değılıp ortadan ayrılmasın diye ama Volvo'nun kaportası da oldukça sağlam.

Bende biliyorum hatta çok sağlam Volvo fanıyım diyebiliriz ama çok abartı geliyor adamlar yapmış ya. Hocam peki Tesla model s araçları var 2. el olarakdan 650 bin TL civarına alınmalı mı? Aile için uygun diyorlar sizce hangisi?
Ülkede hızlı şarj istasyonları olmadığı sürece kullanışsız araçlar. Ancak küçük bir yerde yaşıyorsan ve uzun yol için benzinli/dizel aracın varsa kullanılacak bir araç benim gözümde.

İkisinide ikinci el satmak zor olur ama özellik ve kullanım bakımından Volvo mantıklı.

Alternatif düşünürseniz hem spor hem de kolay satılabilecek araba olabilir:

2018 model Volvo eski kasa olacak. O fiyata 2016 model civarı Mercedes C180 veya BMW 418(135 Beygir olanlar) bakabilirsiniz.

Eğer elektrikli araç alacaksanız mutlaka bir tane de dizel ya da benzinli bir arabanız olsun, Türkiye için konuşuyorum tabii ki.

Abartıldığı kadar sağlam değil. Normal arabaların bir tık üstü denebilir ama gördüğünüz o kaza görüntüleri gerçeği yansıtmamakta, vurduğunuz taraf çok önemli. Geçen gün Golf 7 ile Tofaş'a köşeden vurduğumda bizim tampon çizilirken tofaşın bagaja kadar girdi.

Abartıldığı kadar sağlam değil. Normal arabaların bir tık üstü denebilir ama gördüğünüz o kaza görüntüleri gerçeği yansıtmamakta, vurduğunuz taraf çok önemli. Geçen gün Golf 7 ile Tofaş'a köşeden vurduğumda bizim tampon çizilirken Tofaş'ın bagaja kadar girdi.

Tofaş kağıt zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı