VPN ile ms düşürülür mü?

lensi

Decipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, CS:GO'da 90 100 ms alıyorum. VPN ile ms'yi en azından 70 60 yapabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada birini görmüştüm düşürmüştü. Ama bence kaliteli bir VPN ile yaptı çünkü şuana kadar kullandığım tüm VPN'ler internetimi yavaşlattı.

Mantıken düşürmez. Sonuçta önce VPN sunucusuna sonra oyun sunucusuna bağlanıyorsun. Mesafe ne kadar uzaksa ping o kadar yükselir.

Exitlag ile mümkün eskiden Superbox internetim varken çok kullanıyordum 100'ün altına inmeyen pingim 60'ın üstüne çıkmıyordu.

Exitlag ile mümkün eskiden Superbox internetim varken çok kullanıyordum 100'ün altına inmeyen pingim 60'ın üstüne çıkmıyordu.

Reis bende şu an Superbox kullanıyorum köyde yaşadıgım için Superbox kullanıyorum, senin söyledigin ( Exitlag ) ile mümkün mü?

Exitlag programı ile yapabilirsin.

( Exitlag ) program olarak İndiriyoruz herhalde, %100 İŞE yarar mı sizce?

Reis bende şu an Superbox kullanıyorum köyde yaşadıgım için Superbox kullanıyorum, senin söyledigin ( exitlag ) ile mümkün mü?

( Exitlag ) program olarak indiriyoruz herhalde, %100 işe yarar mı sizce?

Bursa'da yaşıyorum ve bende işe yarıyordu fakat paralı olması biraz sıkıntı.

3 günlük denemesini bir kullanın olmazsa silin eğer hoşunuza giderse ücretli sürümüne geçiş yaparsınız. Aylık 40tl falan bir ücreti var

Fakat bu indirim bir kod ile oluyor siteye girer girmez kod ekranda çıkıyordu galiba

Bursa'da yaşıyorum ve bende işe yarıyordu fakat paralı olması biraz sıkıntı.

3 günlük denemesini bir kullanın olmazsa silin eğer hoşunuza giderse ücretli sürümüne geçiş yaparsınız. Aylık 40TL falan bir ücreti var

Fakat bu indirim bir kod ile oluyor siteye girer girmez kod ekranda çıkıyordu galiba

Hocam araştırdım bayağı pahlıymış bunu korsan olanından indireblilir miyim acaba?

Geri
Yukarı