VPN Kullanmadan Çoğu Siteye Girememe Sorunu

Osmaneys

Kilopat
Daha fazla  
VPN kullanmadan sadece Facebook ve Youtube'a girebiliyorum. Google'dan sadece arama yapabiliyorum. Çıkan sitelere tıkladığımda giremiyorum. TTNET''i aradım, internetiniz şu an normal çalışıyor ve hiçbir sorun yok gözükmüyor diyorlar. Yardım ederseniz sevinirim.

Aynı sorunu yaşadım ve 3-4 saatlik gayretden sonra hotspot shield adında bi program yükledim bi 5 dakika bekledim sonra revo uninstaller kurup programı kaldırdım arta kalan dosyalarını sildim bilgisayarı yeniden başlattım sorun çözüldü . ( umarım işine yarar )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynı sorunu yaşadım ve 3-4 saatlik gayretden sonra hotspot shield adında bi program yükledim bi 5 dakika bekledim sonra revo uninstaller kurup programı kaldırdım arta kalan dosyalarını sildim bilgisayarı yeniden başlattım sorun çözüldü . ( umarım işine yarar )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler, ama sorun modemden kaynaklanıyormuş resetleyip tekrar kurunca düzeldi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı