Vücutta çıkan mor damarlar nedir?

ArlYolex

Hectopat
Daha fazla  
Sırtımın ortasında ve iki bacağımda da kasıklarda mor renkte damar gibi bir şeyler var. Ama ince kılcal damar gibi değil, normal damar boyutunda. Bacağımda önceden daha çok vardı, şu an azaldı. Kiloluyum o yüzden olabilir mi? Bu konuda bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırtımın ortasında ve iki bacağımda da kasıklarda mor renkte damar gibi bir şeyler var. Ama ince kılcal damar gibi değil, normal damar boyutunda. Bacağımda önceden daha çok vardı, şu an azaldı. Kiloluyum o yüzden olabilir mi? Bu konuda bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.

Ve bir de kilo vermek için telefonda bir sürü uygulamalar oluyor onlar işe yarar mı?
Bende mesela deri catlaklarindan dolayı morluklar var. Belki deri çatlağı olabilir. Ama emin değilim. Tam teşhis için doktora gitmeniz daha yararlı olacaktır.

İşe yarar ama en az 1 ay düzenli beslenin diyetisyene gidin ondan sonra başlayın düzenli beslenmeyince pek işe yaramıyorlar.

Siz bir doktora görünün derim.

Bende mesela deri catlaklarindan dolayı morluklar var. Belki deri çatlağı olabilir. Ama emin değilim. Tam teşhis için doktora gitmeniz daha yararlı olacaktır.
Siz bir doktora görünün derim.
Evet doktora görünmeyi düşünüyorum belki kilolu olduğumdan dolayı olabilir diye sorayım demiştim teşekkürler.
İşe yarar ama en az 1 ay düzenli beslenin diyetisyene gidin ondan sonra başlayın düzenli beslenmeyince pek işe yaramıyorlar.
Tamam çok teşekkür ederim.
"Varis" deniyor onlara. Bu konu ile ilgili buradan tavsiye istemeniz doğru değil. Doktora danışmanız gerekiyor. Hafife alınmayacak bir durum olabilir.
Tamam doktora gideyim o zaman en kısa zamanda.
"Varis" deniyor onlara. Bu konu ile ilgili buradan tavsiye istemeniz doğru değil. Doktora danışmanız gerekiyor. Hafife alınmayacak bir durum olabilir.
Tamam doktora gideyim o zaman en kısa zamanda.

@ArlYolex Bunun pek kiloyla alakası yok. Bu durum genelde çok fazla ayakta durulduğunda oluşan bir durum. Öğretmen hastalığı da deniyor buna. Çok geç kalmadan doktora görünün.

Doktora git damarlar tıkanır küt diye gidersin vallahi.

@ArlYolex Bunun pek kiloyla alakası yok. Bu durum genelde çok fazla ayakta durulduğunda oluşan bir durum. Öğretmen hastalığı da deniyor buna. Çok geç kalmadan doktora görünün.
Tamam teşekkür ederim
Doktora git damarlar tıkanır küt diye gidersin vallahi.
Allah korusun öyle bişey olmadan gideyim doktora
Şimdi doktordan geldim benimki de deri çatlağı yıl ağırlık kaldırmaktan oldu ev taşımıştık. Bir de kilo alıp verdim Bi ara hızlı oldu ondan da olurmuş. Hepinize teşekkür ederim kötü birşey yokmuş.
Peki sendeki deri çatlaklarının izi geçti mi bana krem verdi büyük ihtimalle geçer ama kesin değil dedi geçmezse cildiye ye gitsem bişey yapabilirler mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı