VXE V1 Aliexpress'den alınır mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhabalar, V1'in güncel olarak stoğu yok ve zamlanmaya başladı. Çıkış fiyatı 1349 TL iken şu an 1399 TL olmuş durumda. Aliexpress'ten almak mantıklı olur mu? 1252 TL'ye denk geliyor.

Mantıklı değil 100-150 TL için garantiden vaz geçiyorsun. Stoklar yakında yenilenir çok satıyor zaten.

Mantıklı değil 100-150 TL için garantiden vaz geçiyorsun. Stoklar yakında yenilenir çok satıyor zaten.
İyi ki almamışım, bugün stoğa girdi. Hemen beyazından kaptım bir tane. Umarım cumartesiye kadar gelir.

Gelince inceleme yapıp etiketleyebilirseniz, bayağı bir merak eden var kulaklığı bende dahil referans olarak memnun olurum.
Muhtemelen bir inceleme yapacağım, yaparsam etiketlerim.

Bende tam AliExpress'ten alacakken stoka girdi ve kaptım hemen beyazını.
Hayırlı olsun.

Gelince inceleme yapıp etiketleyebilirseniz, bayağı bir merak eden var kulaklığı bende dahil referans olarak memnun olurum.
Hocam ilk izlenimlerime göre kesinlikle alınır Sharkoon ER40'dan geçiş yaptım. Oldukça rahat. Tek sıkıntısı birçok kişinin dediği gibi çok yüksek ses vermesini bekliyorsanız çok tatmin etmeyebilir. ER40 ile %15-20 de izlediğim şeyi V1 ile %50-%55 arası seslerde dinliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı