VXE v1'i AliExpress'den almak mantıklı mı?

Bütçe
1600Tl

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, VXE V1 kulaklığı araştırdım, ancak eskiden stoklarda bulunmuyordu. Artık internete "VGN VXE v1" yazınca doğrudan ürünün orijinal sitesi yerine AliExpress gibi platformlar çıkıyor. Bu nedenle, ihtiyacımı karşılamak için AliExpress'ten satın almak zorunda kaldım. Ancak, bu durumda AliExpress'in ne kadar mantıklı olduğunu merak ediyorum. İkinci el olarak da araştırdığımda, neredeyse hiç kimse satmıyor ve ürünün karaborsaya düşmüş gibi görünüyor. Bu durumda, AliExpress'i tercih etmek mantıklı mıdır?

1500 tl civarına geliyor

Merhaba arkadaşlar, VXE V1 kulaklığı araştırdım, ancak eskiden stoklarda bulunmuyordu. Artık internete "VGN VXE v1" yazınca doğrudan ürünün orijinal sitesi yerine AliExpress gibi platformlar çıkıyor. Bu nedenle, ihtiyacımı karşılamak için AliExpress'ten satın almak zorunda kaldım. Ancak, bu durumda AliExpress'in ne kadar mantıklı olduğunu merak ediyorum. İkinci el olarak da araştırdığımda, neredeyse hiç kimse satmıyor ve ürünün karaborsaya düşmüş gibi görünüyor. Bu durumda, AliExpress'i tercih etmek mantıklı mıdır?

1500 TL civarına geliyor

Hocam ürün bozuk çıkarsa AliExpress biraz uğraştırır. O yüzden TR stoklarına girmesini bekle bence. Geçen hafta aldım ve kesilme problemleri mevcuttu. Satıcı iade aldı sağ olsun ama AliExpress'ten almış olsaydım muhtemelen uğraşırdım

Hocam ürün bozuk çıkarsa AliExpress biraz uğraştırır. O yüzden TR stoklarına girmesini bekle bence. Geçen hafta aldım ve kesilme problemleri mevcuttu. Satıcı iade aldı sağ olsun ama AliExpress'ten almış olsaydım muhtemelen uğraşırdım.

Hocam şu an internete yazdığım zaman resmi satıcı çıkmıyor bile eskiden stoklarda yok diyordu şimdi resmi site çıkmıyor. Yani şu an sıfır Türkiye'den almam imkansız gibi bir şey bir tek sahibinden de 2 tane ilan var onu da elden alamam.

Hocam şu an internete yazdığım zaman resmi satıcı çıkmıyor bile eskiden stoklarda yok diyordu şimdi resmi site çıkmıyor. Yani şu an sıfır Türkiye'den almam imkansız gibi bir şey bir tek sahibinden de 2 tane ilan var onu da elden alamam.

Evet siteden kaldırdılar ürünü. Canlı destek ile görüşüp bilgi alın isterseniz

Ben 6 Mart'ta Aliexpress'ten 1229₺ ye aldım kulaklık 15 gün sonra geldi henüz bir sıkıntı görmedim aktif kullanıyorum.
fiyatı benim için önemsiz ama kulaklıkta bir sıkıntı çıkar diye korkuyorum ve birden fazla satıcı olduğu için hangisine güveneceğimi bilemedim.

Geri
Yukarı