WandaVision final bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz?

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
WandaVision'un final bölümü yayımlandı. Çok fazla soru işareti de bıraktı. Bu arada teori videoları izlediyseniz nasıl hepsinin boşa çıktığını da görmüşsünüzdür :D Bence daha güzel bir final yapılabilirmiş. Mesela beyaz Visiona ne oldu? Ayrıca WAN'da çocuklarını geri mi getirecek gibi şeyler. Ne Doctor Strange gördük ne başka bir şey :D. Siz ne düşünüyorsunuz?

Dur dur. Ah şu dershanem olmasa bi' izlerdim var ya. Hemen izleyip bu konuya fikrimi yazacağım ama Dr. Strange kesin olarak gelecek yoksa paralel evrenlere bağlanamaz. Bu arada belki ilk sezonu genişletip son dakika haberi olarak 10 bölüm yaparlar.

Final değil sezon finali oldu. Bu son bölüm ile artık Wanda'ya kafa tutabilecek birisinin olabileceğini zannetmiyorum. Final olsaydı böyle bir sonu beğenmezdim ama sezon finali olduğu için beğendim.

Final değil sezon finali oldu. Bu son bölüm ile artık Wanda'ya kafa tutabilecek birisinin olabileceğini zannetmiyorum. Final olsaydı böyle bir sonu beğenmezdim ama sezon finali olduğu için beğendim.
Sezon finali derken ironi yapıyorsunuz değil mi? Final yaptı dizi.

Bazı kaynaklar 2022'de 2.Sezon gelecek diyor.
Dizi başlamadan önce de mini dizi olarak tasarlandığı açıklanmıştı. Dizinin büyük beğeni toplaması sonrası 2.sezon olur mu acaba? soruları kafalarda belirmeye başlamıştı ki, WandaVision yönetmeni Matt Shakman, dizi için 2. sezon planları olmadığını söyleyerek umut vaat eden soruları ortadan kaldırdı.

Bir sitede bunu buldum. Ancak beklentilerimizi sonlandırıp bir anda bir fragmanla gelmeyi planlıyordur belkide.

Hikayenin tamamlanacağını söylemiştiler. Üstteki cevapta dediğim daha detaylı belirtilmiş. Direkt Doctor Strange 2'de görürüz artık.

Teorilerle yükseltilen beklentileri karşılamadı ama yine de güzel bir finaldi. Tabii bir sorum var. White Vision nereye gitti?

Yeni konular

Geri
Yukarı