War Thunder hakkında düşündüklerim

XandeR12

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabayte B450 Gaming X 3600MHZ DDR4 ATX Anakart

Sapphire Pulse AMD 6700XT (PCI-E 4.0) GDDR6 Ekran Kartı

AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 İşlemci

XPG Gammix D30 16GB (8x2) 3200MHZ CL16 Ram

Corsair MP510 960GB (3500 Read - 3000 Write) SSD

Xigmatek Venom X 650W +80 Bronze Kasa

AOC 24G2U 144HZ IPS 1MS (MPRT) Monitör
Ya abi bu oyuna World of Tanks'dan çıkıp buraya gelmiştim çünķü Wot'da tiger 1'in ön zırhı 150 bu bile geçerli bir sebep bence. D. Ilk başta girdim oynayayım dedim ama ben yeni ekran kartı aldığım için tank motor sesi gölgeler sisler ağaçlar falan açık. Ben çalıya saklandım adam beni gördü ve vurdu tabii ki. Ben bunu gördüm ve baktığımda War Thunder'da ayarları kısmanın daha iyi oynamak için yapıldığını gördüm. Ya hiç mi bir beyni olan mühendis demedi ki arcade mod için tank sesini sisleri gölgeleri falan kısabilsinler ama gerçekçi kısamasınlar ya (gerçekçi modda sadece zırh delinme değerleri ve düşman isimleri yok). Hani burada "koministlik" yapacak olursak da bu kadar kapitalizmin için buna mi takıldınız? Zaten ben bu oyunu kotü bir kartım varken oynayamiyordum ve orta ayarlarda her kart çalıştırabilir. Isterseniz size en yuksekle en dusuk ayar farkını da gosterebilirim. Yani şu oyunu sırf iyi oynamak için en kötu ayarlarda oynuyorum ve tank seslerini kısıyorum. Ne gölge, kalıyor gerçekçilik kalıyor, ne de bir şey. Onu da geçtim T34'ler iki kat delmeye sahipler maalesef. Wot'u arcade olduğu için bırakmıştım ama bu oyunu en düşük grafiklere aldığımda daha arcade olduğunu fark ettim ve şu iğrenç grafik sorunu düzeltilmedikçe dön(e)meyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için en kötü yanı. Alman tanklarının önündeki plakaya zırhı yok denecek kadar az koyan oyun yapımcısının... neyse.

Neymiş o alman tankları?

Genellikle tier 1, tier 2 ve bazı tier 3'ler.

1620907038009.png

Tam buraya vurunca tek atıyor. Sinir oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı