War Thunder oyununun çok yavaş ilerlemesi

kerem451

Femtopat
Evet arkadaşlar bugünden itibaren War Thunderi bırakıyorum 3. Tier uçaklara gelene kadar eğlenceli oluyor fakat bu aşamadan sonra oyun o kadar yavaş ilerliyor ki insanı bir yerden sonra bıktırıyor bu oyunda hızlı ilerlemenin herhangi bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben genelde boosterları kullanıyorum. Etkisi azalsa da birkaç booster'ı birleştirip güzel bir maç geçirince gayet güzel deneyim ve para geliyor. Ama haklısın bir süre sonra hızlı ilerlemek için premium hesap gerekiyor. Fakat yine de eğlenceli.

Evet arkadaşlar bugünden itibaren war thunderi bırakıyorum 3. tier uçaklara gelene kadar eğlenceli oluyor fakat bu aşamadan sonra oyun o kadar yavaş ilerliyor ki insanı bir yerden sonra bıktırıyor bu oyunda hızlı ilerlemenin herhangi bir yolu var mı?

Oyun P2W 3 senedir oynuyorum gerçekten yavaş bir oyun rakibin size tek atabilmesi sizin ona hiçbir türlü vuramamanız falan geçiyorum pre hesapla gerçekten çok rahat kasabilirsin 1 haftalık pre hesapla 1 rank atladım oyunu seviyorsan tank geçebilirsin uçak sıkıyor bir aradan sonra zaten uçak oynayarak rahat para kasamazsın jetlere geçtiğinde tank oynaman zorunlu olacak tank olarak Rusya Almanya İngiltere'den asla başlama Japonya Çin'de oynama İsveç başlayabilirsin Full light tank ve kasılması kolay bir ülke 1 ay gibi bir sürede Full açabilirsin.

Oyun P2W 3 senedir oynuyorum gerçekten yavaş bir oyun rakibin size tek atabilmesi sizin ona hiçbir türlü vuramamanız falan geçiyorum pre hesapla gerçekten çok rahat kasabilirsin 1 haftalık pre hesapla 1 rank atladım oyunu seviyorsan tank geçebilirsin uçak sıkıyor bir aradan sonra zaten uçak oynayarak rahat para kasamazsın jetlere geçtiğinde tank oynaman zorunlu olacak tank olarak Rusya Almanya İngiltere'den asla başlama Japonya Çin'de oynama İsveç başlayabilirsin Full light tank ve kasılması kolay bir ülke 1 ay gibi bir sürede Full açabilirsin.
Hocam ben oyuna yeniden başladım. 3 hafta oldu. Eski hesabı kaybettim. Typhoon model uçakla baya kasıyordum. Sovyetlere geçtim. Yak serisi T3 uçakları açtım ama toplar düşmana isabet etmiyor. Bilgin varsa bu isabeti nasıl arttırırım? Modifikasyonlar full. Mürettebat içinse isabet ve ateş keskinliği basıyorum ama toplar gitmiyor yine de çok saçılıyorlar.

Hocam ben oyuna yeniden başladım. 3 hafta oldu. Eski hesabı kaybettim. Typhoon model uçakla bayağı kasıyordum. Sovyetlere geçtim. Yak serisi T3 uçakları açtım ama toplar düşmana isabet etmiyor. Bilgin varsa bu isabeti nasıl arttırırım? Modifikasyonlar Full. Mürettebat içinse isabet ve ateş keskinliği basıyorum ama toplar gitmiyor yine de çok saçılıyorlar.

Öncelikle tek top kullanın uçaklarda isabet biraz zor evet MG kullanır gibi sıkmaman lazım uçak manevra yaparken asla sıkma sağa sola dönerken veya düz giderken sık sağa sola giderken nişangahını uçağın ilerisine tut düz giderken tekerlek veya uçağın azıcık üstüne doğru tutarsan vurman kolay olur Rus uçaklarının sorunu bu diye biliyorum tek toplar saçılabiliyor bu arada uçağın topunun uzun mu eğer uzun namlulu ise onlar tank patlatmak için varlar.

Geri
Yukarı