War Thunder Halen Oynanır mı?

Little Bobby

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1523650010
Herkese merhaba. Bundan yaklaşık 1 yıl önce War Thunder'a başlamıştım ve oyun P2W olmaya başladığı zaman bıraktım. Şimdi içimde sebepsizce oyuna yeniden başlama isteği var. Hangi ülkede oynadığımı hatırlamıyorum fakat oyuna yeniden başlayıp SSCB seçmek istiyorum. Uçakları ve tankları bana daha gelişmiş geliyor. Sizce hangisini seçmeliyim? Tavsiyeleriniz nelerdir? Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Ha bu arada @StronkComrade :)

Çok pay to win oyun olmuş artık:) Oynayayım dedim ama bize sıra bile gelmiyor ki kazanalım:)
Eskiden de P2W bir oyundu ama şimdi daha mı kötü? Neyse şimdi oyuna para yatırmak bizim düşünceye ters geliyor :) O yüzden sürüneceğiz desenize :)

Bulunduğu konumda eşsiz bir oyundur, her yanıyla oynanır. P2W Konusunda çok haklısın, oyunda gelişmek için çok zaman harcaman gerek. Premium bir tank satın almak için 350 TL civarı bir para ödemen lazım. Eşleştirmeler hiç adil değil ve karşında çıkan rakipler sinirini bozuyor. Oyunda Ruslara yapılan gizli şeyler var, sekmemesi gereken mühimmatın sekmesi vb. Tankları araştırıyor iken birde yanında uçakları araştırmaya kalkarsan oyunda ilerlemen imkansız olacaktır.

Seçim konusuna gelecek olursak;

Sovyetler

Açılı, ince ama ağır tank serisinde kalın zırhlara sahip bir mühendislik barındırmakta.

Ağır tankları hantal ve çok ağır zırhlıdır, bu zırhın yarısı açı ile elde edilmektedir ki bu halde bile çok hantaldır.

Ağır tankların top kalibreleri oldukça büyüktür, 25 saniye civarı oldukça uzun yükleme süreleri vardır.

Kulen basıktır, topun eğilmez, dağ ve taş arkasından adam kesemezsin; her zaman yüz yüze karşılaşman lazım.

Neredeyse bütün tanklar HE (Yüksek Patlayıcı) mühimmat kullanabilir, bu modern tanklarda çok işine yarayacaktır. Diğer hiç bir ülke HE kullanamazken sen kullanabiliyor olacaksın.

Modern tanklara kadar kullandığı mermi çeşidi; APHE, APHEBC, APCBC kısacası zırhın içerisinde girdikten sonra patlama yapar ve 360 derece şarapnel yayar.

Bunlar en temel şeylerdir, Sovyetleri seçmen her zaman en iyisi olacaktır.

Eskiden de P2W bir oyundu ama şimdi daha mı kötü? Neyse şimdi oyuna para yatırmak bizim düşünceye ters geliyor :) O yüzden sürüneceğiz desenize :)
Yani ben tavsiye üzerine gireyim dedim. Ama bize yer kalmamış oyunda belli:) Para ödemeden olmuyor gibi bir hava var resmen. Eski halini çok bilmiyorum:)

Bulunduğu konumda eşsiz bir oyundur, her yanıyla oynanır. P2W Konusunda çok haklısın, oyunda gelişmek için çok zaman harcaman gerek. Premium bir tank satın almak için 350 TL civarı bir para ödemen lazım. Eşleştirmeler hiç adil değil ve karşında çıkan rakipler sinirini bozuyor. Oyunda Ruslara yapılan gizli şeyler var, sekmemesi gereken mühimmatın sekmesi vb. Tankları araştırıyor iken birde yanında uçakları araştırmaya kalkarsan oyunda ilerlemen imkansız olacaktır.

Seçim konusuna gelecek olursak;

Sovyetler

Açılı, ince ama ağır tank serisinde kalın zırhlara sahip bir mühendislik barındırmakta.

Ağır tankları hantal ve çok ağır zırhlıdır, bu zırhın yarısı açı ile elde edilmektedir ki bu halde bile çok hantaldır.

Ağır tankların top kalibreleri oldukça büyüktür, 25 saniye civarı oldukça uzun yükleme süreleri vardır.

Kulen basıktır, topun eğilmez, dağ ve taş arkasından adam kesemezsin; her zaman yüz yüze karşılaşman lazım.

Neredeyse bütün tanklar HE (Yüksek Patlayıcı) mühimmat kullanabilir, bu modern tanklarda çok işine yarayacaktır. Diğer hiç bir ülke HE kullanamazken sen kullanabiliyor olacaksın.

Modern tanklara kadar kullandığı mermi çeşidi; APHE, APHEBC, APCBC kısacası zırhın içerisinde girdikten sonra patlama yapar ve 360 derece şarapnel yayar.

Bunlar en temel şeylerdir, Sovyetleri seçmen her zaman en iyisi olacaktır.
Hocam yazdığınıza göre Sovyetler'in bir çok olumsuz özellikleri var değil mi? Yoksa ben mi yanlış anladım? Ama Sovyetler'i seçmen en iyisi olacaktır demişsiniz. Anlamadım ama :)

Pay to win mi değil mi bilemeyeceğim. Ben oynadığımda öyle değildi fazla. Ancak şu bir gerçek ki Gajin Rus uçak/tanklarını alttan alttan buffluyordu ve olmaması gereken kadar iyiydiler :D Şimdi nasıl bilmiyorum ama bence hâla oynanabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı