Warband savaş içi komut hatası

Ryz

Hectopat
Yer
Samsun, Turkey
Daha fazla  
Merhaba. Native+ modunda savaştayken askerlerime komut vermeye çalıştığım zaman şu tarz şeyler çıkıyor, nasıl düzeltebilirim?

1621265739970.png

Scriptlerde sorun var gibi. Tweakmb, morg editor gibi programlarla modu kurcalamış mıydın dostum?
Bir de modun sürümünün oyun sürümüyle uygunluğunu kontrol ettin mi?

Scriptlerde sorun var gibi. Tweakmb, morg editor gibi programlarla modu kurcalamış mıydın dostum?
Bir de modun sürümünün oyun sürümüyle uygunluğunu kontrol ettin mi?
İkisinide kullanıyorum. Sürümler uyumlu ve bu hata mod kurucusu tarafından yapılmış bir hata. Bu komutlar hangi .txt dosyasında bulunuyor biliyor musunuz?
Ne modu yüklediniz?
En üst kısımda belirtmiştim. Lütfen düzgün okuyun 😊

Oyunla ilgili bir problem yok. Mod ile ilgili bir problem var ve ben bunu düzeltmek istiyorum.

Modun yüklenmesi ile ilgili bir sorun olabilir. Arkadaşım da benzer bir olay yaşamıştı. Birçok şey denedi ama olmadı. Sonra oyunun save dosyalarını yedekleyip oyunu ve modu komple sıfırdan kurdu. Öyle yapınca düzeldi.

Modun yüklenmesi ile ilgili bir sorun olabilir. Arkadaşım da benzer bir olay yaşamıştı. Birçok şey denedi ama olmadı. Sonra oyunun save dosyalarını yedekleyip oyunu ve modu komple sıfırdan kurdu. Öyle yapınca düzeldi.
Onlarla uğraşmak yerine bu komutların ayarlandığı .txt dosyasını bulabilsek düzeltmek çok daha kolay olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı