Çözüldü Warzone 2.0 giriş ekranında donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KenanBulutE

Hectopat
Warzone 2.0 tıklıyorum, yeşil activison yazısına enter yapıyorum hızlı geçsin diye sonra Warzone 2.0 tıklama sesine takılı kalıyor. Siyah ekranda mouse imleci oynuyor ama ses arkada takılı kalıyor ve oyuna girmiyor.

Çözüm
Hocam CoD exeye sağ tıkla özellikler de tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakı tikle. Sonra oyuna gir birkaç defa aynı hatayı alacaksın birinde girecek ve bir daha hata almayacaksın bende öyle oldu.

Oyunu sil yükle yaptım farklı bir sorundan dolayı şimdi bende giremiyorum bahsettiğim yöntemde işe yaramıyor takılı kalıyor ses buga giriyor siz çözdünüz mü?

Ben çözdüm, alakası var mı bilmiyorum, Intel HD devre dışıydı, onu aktif ettim, sonra 1 kere yaptı, oyunu kapatıp açtım düzeldi. Bunun dışında burada söylenen çözümlerden başka bir şey yapmadım.
Warzone 2.0 tıklıyorum, yeşil activison yazısına enter yapıyorum hızlı geçsin diye sonra Warzone 2.0 tıklama sesine takılı kalıyor. Siyah ekranda mouse imleci oynuyor ama ses arkada takılı kalıyor ve oyuna girmiyor.

Bende birebir aynı sorunu yaşadım, ısrarla alt F4 çekip yeniden girdim birinden birinde sorunsuz girdi oyuna, bir de bir şeye tıklamadan önce sol üstteki shader optimizationun tamamlanmasını beklemen lazım.

Eğer Steam de oynarsanız oyun gunceleme yapar mısınız veya dosyalar tara diyeiblir misiniz, gecen aksam basıma geldi icin Steam cıkıs yaptıktan sonra girerken otomotok Warzone 2.0 200 MB gunceleme gelmişti ve düzeldi oyun.

MW2 MP'yi ücretsiz oynayamacağız bu gidişle.

Bekledim, gene aynı.

Hocam CoD exeye sağ tıkla özellikler de tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakı tikle. Sonra oyuna gir birkaç defa aynı hatayı alacaksın birinde girecek ve bir daha hata almayacaksın bende öyle oldu.

MW2 MP'yi ücretsiz oynayamacağız bu gidişle.

Bekledim, gene aynı.

Oyunu sil yükle yaptım farklı bir sorundan dolayı şimdi bende giremiyorum bahsettiğim yöntemde işe yaramıyor takılı kalıyor ses buga giriyor siz çözdünüz mü?

Son düzenleme:

Ben çözdüm, alakası var mı bilmiyorum, Intel HD devre dışıydı, onu aktif ettim, sonra 1 kere yaptı, oyunu kapatıp açtım düzeldi. Bunun dışında burada söylenen çözümlerden başka bir şey yapmadım.

Çözüm

Geri
Yukarı