Çözüldü Warzone 2.0 Hueneme Negev network hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kadir_26

Centipat
Daha fazla  
Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2023.04.18 - 16.20.45.02.png

Çözüm
Arkadaşlar sorunu 2 ayın ardından çözdüm, statik IP evet çözüm oluyor ancak neden boşa ayda 60 70 TL odeyelim? Telekoma yaptığım baskı akabinde Telekom baglı oldugum portu değiştirdi ve sorun kokten düzeldi, sorun baglı oldugunuz portla alakalı.
1 hafta önce çalışıyordu şu an bende de aynı sorun var. Bu konuda Superonline'ın bu işi çözmesi için şikayet açıp bu konu ile ilgili tüm şikayetleri destekleyip yorum yazdım. Sizden de aynısını talep ediyorum eğer biz tepki vermezsek bu sorunun üzerine gitmeyecekler. Lütfen açtığım başlığı okuyun:
Superonline'da sunuculara erişim sağlanamadığı için şikayetlere destek verilmeli
Kaç kere yazdım hiçbir sorunum çözülmedi

@SametSrc kral aynı sorun bendede var turkcell kullanıyorum statik ip başvurusu yapacağım fakat kafamda şu soru var

ben bu başvuruyu yaptıktan sonra direkt oyuna girince sorunum düzelecekmi yoksa benim bazı yerlerden ayarlar vs. mi yapmam gerekiyor

Az önce sabit IP geçtim düzeldi. Modem resetleyince evet düzeliyordu.
reis biraz geç olucak ama sabit ip dediğin şey statik ip mi oluyor birde eğer statik ipden bahsediyorsan ona geçtikten sonra bi ayar yapmamız gerekiyor mu yoksa direkt oyuna girince düzelicek mi aynı sorun şu an bendede var çünkü

@SametSrc kral aynı sorun bendede var turkcell kullanıyorum statik ip başvurusu yapacağım fakat kafamda şu soru var

ben bu başvuruyu yaptıktan sonra direkt oyuna girince sorunum düzelecekmi yoksa benim bazı yerlerden ayarlar vs. mi yapmam gerekiyor

reis biraz geç olucak ama sabit ip dediğin şey statik ip mi oluyor birde eğer statik ipden bahsediyorsan ona geçtikten sonra bi ayar yapmamız gerekiyor mu yoksa direkt oyuna girince düzelicek mi aynı sorun şu an bendede var çünkü
Evet sabit IP dediğmiz statik IP anlamına gelir. Sadece bir oyun için statik IP geçmeniz bence çok lükse kaçar ama eğer bir sunucu server işleri ile uğraşmıyorsanız. VPN ile giriş de işinizi rahatlıkla çözüyor yada hiç bunlarla uğraşmayın internet aldığınız firmayı değiştirin.

@SametSrc kral aynı sorun bende de var Turkcell kullanıyorum statik IP başvurusu yapacağım fakat kafamda şu soru var.

Ben bu başvuruyu yaptıktan sonra direkt oyuna girince sorunum düzelecek mi yoksa benim bazı yerlerden ayarlar vs. mi yapmam gerekiyor.

Reis biraz geç olacak ama sabit IP dediğin şey statik IP mi oluyor bir de eğer statik IP'den bahsediyorsan ona geçtikten sonra bir ayar yapmamız gerekiyor mu yoksa direkt oyuna girince düzelecek mi aynı sorun şu an bende de var çünkü.

Hocam statik IP ile çözemeyen de var yani %100 diye bir şey yok.

Misal benim başıma gelmişti bu olay 7-8 ay oyuna giremedim hep VPN ile girdim.

Daha sonra kendiliğinden düzeldi. Bende anlamadım aylardır çalışıyor. Sorunsuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı