Çözüldü Warzone 2.0 Hueneme Negev network hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kadir_26

Centipat
Daha fazla  
Call of Duty  Modern Warfare 2 (2022) Screenshot 2023.04.18 - 16.20.45.02.png

Çözüm
Arkadaşlar sorunu 2 ayın ardından çözdüm, statik IP evet çözüm oluyor ancak neden boşa ayda 60 70 TL odeyelim? Telekoma yaptığım baskı akabinde Telekom baglı oldugum portu değiştirdi ve sorun kokten düzeldi, sorun baglı oldugunuz portla alakalı.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Tek çare statik IP almak Superonline'da 59.90 TL/aylık olarak. Saçmalık ama yapacak bir şey yok.

Zaten bilinen bir şey. Ancak bunu satın alıp çözemeyen de var az da olsa. Tabii bu satın alındıkça bu soruna çözüm bulmazlar orasıda ayrı bir konu. 155 TL veriyorum 35 Mbit internete bir de sırf benim olmayan bir sorun yüzünden 60 da vermek adamların ekmeğine yağ sürmek gibi geliyor.

Bu işi sosyal medyaya taşıyacak birileri lazım böyle büyük sitelerde haber çıksa ancak öyle çözülür diye düşünüyorum.

Bu arada hotspot kullanıp oyuna girilebiliyor hem de aktif olmadığı için ping de yükselmiyor tek sıkıntısı her girişte yapmak lazım ama en azından para cebimde kalıyor.

Arkadaşlar sorunu 2 ayın ardından çözdüm, statik IP evet çözüm oluyor ancak neden boşa ayda 60 70 TL odeyelim? Telekoma yaptığım baskı akabinde Telekom baglı oldugum portu değiştirdi ve sorun kokten düzeldi, sorun baglı oldugunuz portla alakalı.

Çözüm

4 kez aradım adamlara port falan diyorsun uzaylı gibi davranıyorlar. Superonline benimki.

Söyledikleri tek şey, modem reset, işte güncelleme atıyoruz. DNS'yi otomatik yapın vs.

Yapmak isteyen firma yapıyor demek ki. Benim evime 2 kez geldiler 4 kez telefonda konuştum yok çözüm bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben internet kopmasından dolayı arka arkaya 10 kere cagrı açtım sonunda gelip portumu değiştirler ve düzeldi. Dolaylı yoldan duzeldi yani:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgilendirdim kusura bakma 1 hafta boyunca hiç olmamıustı ancak az once yine cıktı negev :(
Sorunu çözebilen var mı?
Bende kopma yok ki.

Hiçbir sorun yok ne ping ne de başka bir şey.

Call of Duty oyununda var bu sorun sadece. Diğer her şey çalışıyor.
1 hafta önce çalışıyordu şu an bende de aynı sorun var. Bu konuda Superonline'ın bu işi çözmesi için şikayet açıp bu konu ile ilgili tüm şikayetleri destekleyip yorum yazdım. Sizden de aynısını talep ediyorum eğer biz tepki vermezsek bu sorunun üzerine gitmeyecekler. Lütfen açtığım başlığı okuyun:
Superonline'da sunuculara erişim sağlanamadığı için şikayetlere destek verilmeli

1 hafta önce çalışıyordu şu an bende de aynı sorun var. Bu konuda Superonline'ın bu işi çözmesi için şikayet açıp bu konu ile ilgili tüm şikayetleri destekleyip yorum yazdım. Sizden de aynısını talep ediyorum eğer biz tepki vermezsek bu sorunun üzerine gitmeyecekler. Lütfen açtığım başlığı okuyun:
Superonline'da sunuculara erişim sağlanamadığı için şikayetlere destek verilmeli
Ben TurkNet'e geçtim Superonline'ı batsın. Artık olmuyor, diğer oyunlarda da pingim düştü. LoL de pingim 10 artık onceden 17 y di.

Yeni konular

Geri
Yukarı