Çözüldü Warzone 2.0'da GPU ve CPU kullanımı 0%

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

raspa

Attopat
Daha fazla  
RAM
24
Ekran kartı
RX6800
Anakart
B550M Pro
İşlemci
R7 5700X
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sadece Warzone 2'de yaşıyorum bu sorunu. FPS 5 ile 6 arası. PC genel kullanım 0. Oyun içi CPU gecikme 550 ms civarında. Birçok yöntem denedim ama olmadı. Daha önce böyle bir sorunum yoktu. Bir süre ara verdim, baştan yükledim, bu sorun çıktı. 170 FPS alıyordum, şimdi 5 FPS.

Çözüm
Yeni güncellemeyi de yaptım, yine aynı oldu. Güncellemeden önce de aynı sorun vardı. Bu Windows 11'de mi sorun var? Pro lisans aldım, 10'a geri dönmek istemiyorum da. İnşallah Windows 11'de değildir sorun.

Tuhaf olan PUBG'de, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de, RDR2'de gayet iyi FPS alıyorum. Hatta PUBG 300 FPS üzeri, RDR 160 190 arası, Siege de 200'den yukarıda, Valorant 450 FPS.

Sorunu çözdüm. Windows 11 ile mi oyunla alakalı mı bilmiyorum ama BIOS'un son çıkan sürümünü yükleyip güncelledim, eski haline döndü. ASUS Prime B550M-K serisi anakart. Sorun böyle halloldu.
Yeni büyük bir güncelleme geldi. Sorunlu mu acaba? Ben daha yüklemedim güncellemeyi. FPS sınırlamasıyla da alakalı bir sorun olduğunu zannetmiyorum. 5 ile 6 arası gitmezdi.

Yeni güncellemeyi de yaptım, yine aynı oldu. Güncellemeden önce de aynı sorun vardı. Bu Windows 11'de mi sorun var? Pro lisans aldım, 10'a geri dönmek istemiyorum da. İnşallah Windows 11'de değildir sorun.

Tuhaf olan PUBG'de, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de, RDR2'de gayet iyi FPS alıyorum. Hatta PUBG 300 FPS üzeri, RDR 160 190 arası, Siege de 200'den yukarıda, Valorant 450 FPS.

Sorunu çözdüm. Windows 11 ile mi oyunla alakalı mı bilmiyorum ama BIOS'un son çıkan sürümünü yükleyip güncelledim, eski haline döndü. ASUS Prime B550M-K serisi anakart. Sorun böyle halloldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı