Watch Dogs Reloaded Sürümü

• Konuyu başlatan Barış Şentürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 8B
Arkadaşlar bu oyunu bilgisayarda nasıl oyun kolu ile oynayacağız bilgisi olan var mı? Diğer oyunları rahatlıkla oynayabilirken(emülatör ile) bu oyunu oynayamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Açıkçası ben oyunu 2 gün önce Elders sürümünü indirdim ve oynuyorum. 6850 ile low ayarlarda 1920x1080 çözünürlüğünde kasmadan sorunsuz çalışıyor. Oyun hakikaten hakkını vermişler. Oyun hakkını verdiği için oyunun Elders sürümü olduğu halde orjinal alacağım. Çünkü oyun hak ediyor. Bence 22 GB indirmektense git ve kutulu al derim.

Arkadaşlar bu oyunu bilgisayarda nasıl oyun kolu ile oynayacağız bilgisi olan var mı? Diğer oyunları rahatlıkla oynayabilirken(emülatör ile) bu oyunu oynayamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

XBOX 360 Gamepad'i ile sorunsuz çalışıyor. Emülatör kullanmana gerek yok. Elinde hangi Gamepad var ?

Watch Dogs Gamepad.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyun beni çekmedi. Wolfeinstein yüklendik. 43,6 GB oyun olur mu meraktan indiriyorum. % 82,8 indi 4 gecede. Bu sıralar TTNET ADSL altyapısı Adana'da çöktü. 300-400 arası görüyor. Kotayı aşmışız diye evde uyarı aldım. 3 Mbite inmiş. Performans aynı ne iş...:=)))

Şuraya bak kardeşim joystick uygulamasını indirip oyunun kurulu olduğu yere atıyorsun sonra oynayabilirsin artık. Anlatım: Bilgisayar Oyunlarını Joystick ile Oynamak

Torrent hep virüs saçar indirmeyin derim arkadaşın dediği gibi oyun 60 tlye satılıyorsa buglarla doludur.
Arkadaşlar bilmeniz gereken şu ki, oyunu Torrent'e koyan Reloaded değil. Reloaded oyunu korsan indiresiniz diye kırmıyor. Reloaded oyunu Scene için kırıyor. Oyunu Torrent'e upload edenler başkaları ve bu başkaları da her zaman Torrent içine virüs enjekte edebilir.

Tabii ki korsanı tasvip etmiyorum ama illa da satın almadan önce tamamını oynamak istyorum diyorsanız güvenilir Uploader tarafından yüklenmiş sürümlerde virüs olma ihtimali daha azdır.
Recep abi dogru diyor forumda bir konu açmıştım torrentin suç olduğunu hiç kimse bana inanmamıştı.

Arkadaşlar saat 6.30 da indirmeye başladım % 23' şaka gibi 300 kb çekiyor bu ne yoğunluk böyle . :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı