WattMan hatası normal mi?

Ben WattMan hatasına şöyle bir çözüm buldum "AMD software" yazılımını sildim sadece "only driver" kurdum sorun çözüldü.

Bende de hiçbir hata almama rağmen sistemi kapatıp açtığımda bazen Wattman bildirimi geliyor ve yaptığım O.C ayarları sıfırlanıyor. Keşke kapatmanın bir yolu olsa.

Ben WattMan hatasına şöyle bir çözüm buldum "AMD software" yazılımını sildim sadece "only driver" kurdum sorun çözüldü.
Merhaba. Sadece driver olarak kurulum yaptıktan sonra fan vb. ayarlarını hangi uygulamadan yapıyorsunuz? Ek olarak sadece driver kurduğunuzda yine siyah ekran, oyunda donma, bilgisayarın yeniden başlaması vb. sorunlar ile karşılaşıyor musunuz?

RX 580'ni satma sebebim bu hataydı. Gittim RTX 2060 aldım kafam rahat.
Dün undervolt yaptım, şuan için herhangi bir hata almadım ama her an "ha hata aldım, ha alacağım" diye diken üstündeyim. Ne ağız tadı bıraktı ne bir şey.. Bu sistemi toplayana kadar hep "tak-çalıştır" mantığı ile kullanıyordum aldığım hazır sistemleri. Öyle "aman AMD olsun, yok NVIDIA olsun" takıntım hiçbir zaman olmadı. Ama AMD'ye tövbe ettirdi şu son birkaç ay beni. Bir daha AMD ekran kartı almam..

Merhaba. Sadece driver olarak kurulum yaptıktan sonra fan vb. ayarlarını hangi uygulamadan yapıyorsunuz? Ek olarak sadece driver kurduğunuzda yine siyah ekran, oyunda donma, bilgisayarın yeniden başlaması vb. sorunlar ile karşılaşıyor musunuz?

Merhaba only driver yönteminin tek kötü tarafı fan ayarı gibi ayarları yapamıyorsun. Ek olarak 2 yıldır only driver yöntemiyle oyun oynuyorum hiçbir problem yaşamadım.

İlgili hatayı eski ekran kartım RX580 de almaya başlamıştım. PC kıracak derecede canımı sıkmıştı. Kart benim sistemde WattMan hatası veriyor arkadaşın sistemde sorun çıkarmıyordu. Çözümü hava akışı iyi olan bir kasa aldım ve fan ayarı yaptıktan sonra bir daha WattMan hatasını almadım. Kartı sonra coinci birine sattım bb.

Yeni konular

Geri
Yukarı