Çözüldü WattMan hatası sonrası oyunlarda kalıpların geç yüklenmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, oyuna girmeye çalışırken WattMan hatası aldım ve sonra tekrar denedim yine aldım. Bildirim vardı (WattMan ayarlarınız geri yüklendi) diye. YouTube'da araştırdım ve çözdüm. Denetim Masası'ndan, "donanım ve ses > güç seçenekleri > sistem ayarları" kısmından çözdüm ve oyunlara sorunsuz girmeye başladım ama bu ne kadar sürer bilemiyorum. Girdiğim oyun Forza Horizon 4 ve oyunda kalıpların geç yüklendiğini fark ettim, hatta oyun uyarı veriyordu ve ekran kartımın önceki halinden daha az ısınıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Yardım edin lütfen.

Minidump klasörünü önceki konum da paylaşmıştım bir sıkıntı olmadığını öğrendim.

Çözüm
Sıkıntı yoksa sürücü stabil demektir. Radeon Software üzerinden çeşitli ayarlar var. Renk sıcaklığı falan gibi. Buralardan bakabilirsiniz. Ekran ayarında olması gerekir. Arama motoru ve varsayılan tarayıcı ayarlarını değiştirebilirsiniz.
Sıkıntı yoksa sürücü stabil demektir. Radeon Software üzerinden çeşitli ayarlar var. Renk sıcaklığı falan gibi. Buralardan bakabilirsiniz. Ekran ayarında olması gerekir. Arama motoru ve varsayılan tarayıcı ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı