Web sitesi nasıl kurulur?

Lex Causae

Centipat
Merhaba arkadaşlar,

Bir projem için yeni bir site kurmam gerek. Herhangi bir yazılım bilgim yahut tecrübem yok. Tek başıma kurmam ve tasarlamam gereken. Şu hususlarda bilgi açmaya ihtiyacım var;
■ WordPress gibi (sanırım öyle) hazır tasarımlar olacak sadece belli kısımları özelleştireceğim.
■ Üyeler olacak ve kendi yazılarını bilgilerini paylaşabilecekler.
■ SSL, domain ve hosting kısmında hangi siteyi tercih etmem gerek?

Bu yukarıdaki hususlar hakkında beni aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba arkadaşlar,

Bir projem için yeni bir site kurmam gerek. Herhangi bir yazılım bilgim yahut tecrübem yok. Tek başıma kurmam ve tasarlamam gereken. Şu hususlarda bilgi açmaya ihtiyacım var;
■ WordPress gibi (sanırım öyle) hazır tasarımlar olacak sadece belli kısımları özelleştireceğim.
■ Üyeler olacak ve kendi yazılarını bilgilerini paylaşabilecekler.
■ SSL, domain ve hosting kısmında hangi siteyi tercih etmem gerek?

Bu yukarıdaki hususlar hakkında beni aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.
Bi videoya bakabilirsiniz. Yazılım bilgisi olmadan bu şekilde site kurabilirsiniz. Yazılım öğreneceksiniz Full Stack şeklinde öğrenebilirsiniz. Domain olarakta Google Domain daha uygun fiyata geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Wordpress veya hazır bir script ( programlama bilgisi gerekir) alıp özelleştirebilirsin.
Hazır tema kullandığın için projeni hayalinde nasıl kurguladıysan öyle olması pek olası olmayabilir.

Hosting için şirket adı yazmak reklama girer mi bilmiyorum, o sebeple yazmayayım. R10 gibi Webmaster forumlarına göz atabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı