Web tasarım nasıl öğrenilir?

neolsunismim

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, web tasarım yapmak istiyorum. 0'dan başlayacağım. Önerdiğiniz oynatma listesi veya Udemy kanalı var mıdır? Web tasarımla uğraşırken kilit yerler nelerdir? Teşekkür ediyorum.

Sana tavsiye müşterinin önerisini dikkate al ve aklını kullan oyle bir renk uydur yazı teması uydur ki resim e resim desinler müşteriyi sık müşteri yaptırmaya calış cunku bende bir wep tasarım için adam aradım menmun kalmadım ama işini yapanlar gerçekten hakkını veriyor.
Siteni aç ve oradan satış yap indirim yap ve ornek wep tasarımlar yap müşterilerine sun sonra Discord gibi platformlarda aktif ol sitene canlı destek koy reklam ver cok iyi yerlere gelirsin umarım. Lütfen fiyatları karşındaki rakip firimayla yarıştır ve kaliteni lütfen kurumsal firima ol illegal dolaşma cunku illegal satışa girer yaptığın işler. Sonra referans topla.

Roadmap'in desiğine göre önce internet nedir araştırılacak.

Sonra HTML ve CSS responsive bir web sitesi yapabilecek kadar öğrenilecek.

Ardından JS'e geçilecek dom manipülasyonu, APİ istekleri, ES6 vs vs şeklinde devam edilecek.

Ardından GIT ve GitHub kullanımı.
SSL sertifikası vs...
NPM gibi paket yönetim sistemleri
Bem standartları ile doğru adlandırma.
SASS ve alternatifleri ile CSS geliştirme.
Linter ve Formatters ile herkes için standartlaşmış kod yazma.

Şeklinde devam ediyor.

Son düzenleme:

Roadmap'in desiğine göre önce internet nedir araştırılacak.

Sonra HTML ve CSS responsive bir web sitesi yapabilecek kadar öğrenilecek.

Ardından JS'e geçilecek dom manipülasyonu, APİ istekleri, ES6 vs vs şeklinde devam edilecek.

Ardından GIT ve GitHub kullanımı.
SSL sertifikası vs...
NPM gibi paket yönetim sistemleri
Bem standartları ile doğru adlandırma.
SASS ve alternatifleri ile CSS geliştirme.
Linter ve Formatters ile herkes için standartlaşmış kod yazma.

Şeklinde devam ediyor.
Anladım, o zaman ben HTML ve CSS öğrenmeye başlayayım.

Siz web tasarım mı öğrenmek istiyorsunuz? Web geliştirme mi? Eğer tasarım ise, yukarıdakilerin hiçbirine ihtiyacınız yok.

Siz web tasarım mı öğrenmek istiyorsunuz? Web geliştirme mi? Eğer tasarım ise, yukarıdakilerin hiçbirine ihtiyacınız yok.
Aslında Web tasarım öğrenmek istiyorum ama çokça zamanım boş olduğundan Web sitesi yapma ve geliştirme de öğrenebilirim. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Yani önerebileceğiniz kanallar var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı